İŞTE AK PARTİ KONAK'IN 2014 HEDEFİ

AK Parti Konak İlçe Başkanlığına seçilen Yaşar Ötnü, ilçe binasında düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla biraraya geldi.

28 Aralık 2011 Çarşamba 17:24
İŞTE AK PARTİ KONAK'IN 2014 HEDEFİ

AK Parti Konak İlçe Başkanlığına seçilen Yaşar Ötnü, ilçe binasında düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla biraraya geldi. AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay’ın da katıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Ömer Cihat Akay Konak İlçe teşkilatının çok iyi çalışmalarda bulunacağına inandığını ve 2014 yerel seçimlerinde Konak’ta başarılı olacaklarını kaydetti. Akay, ayrıca kendisinin de Konak ilçe teşkilatından geldiğini hatırlatarak, Konak ilçe teşkilatına gereken her türlü  desteği vereceklerini söyledi. 
Akay 5 Eylül’de başlayan kongre sürecinin devam ettiğini belirterek “Şu ana kadar 26 ilçe kongremizi gerçekleştirdik.  Cuma günü Bayındır kongresini yapacağız. Yeni yılda ise Kınık, Çeşme ve Karşıyaka kongreleri ile süreci bitireceğiz” dedi.
Atanarak geldiği AK Parti Konak İlçe Başkanlığı’nda seçilerek yoluna devam eden Yaşar Ötnü de kucaklayıcı bir anlayış ile yerel seçimlere hazırlanacaklarını söyledi. Ötnü, “Yönetim kurulumuz 14’ü üniversite mezunu, 5’i de bayan. Genç bir kadro oluşturduk. Yaş ortalamasını 35’in altında tuttuk ve ülkenin her kesiminden, demografik özellikleri farklı kardeşlerimizi kadromuza dahil ettik. Kucaklayıcı bir anlayış ile yerel seçimlere hazırlanacağız” diye konuştu. Yönetim listelerine çok fazla talep olduğunu söyleyen Ötnü, “Listeye yazmak isteyip de yazamadığımız isimler oldu. Yazamadığımız isimler için üzgünüm” dedi.  2014 yerel seçimlerinde ellerinden gelen çalışmayı yapacakları sözünü veren Ötnü, ”AK Parti’de kırgınlıklar en fazla 1 gün sürer. Önümüzdeki dönemde kırgın ve küs arkadaşlarımızla omuz omuza çalışmalar yapacağız. Tüm teşkilatımızı kucaklayarak 2014  hedefine doğru birlikte yürüyeceğiz ” dedi.

Yaşar Ötnü başkanlığında oluşturulan 30 kişilik yönetim kurulunda, İlçe yürütme kurulu şu isimlerden oluştu:
Abdullah Siyahkoç-   Teşkilat Başkanı
Mehmet Ali Çavuş-    Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Sevil Yürektürk-        Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Tuğrul Emre Kaya-    Tanıtım ve Medyada Sorumlu Başkan Yardımcısı
Kaan Rahmanoğlu-    Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Süleyman Çakmak-  Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Tevfik Erdoğan-         Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Melih Kaşıkoğlu-       Ekonomi İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Şafak Yadigarbigün-Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Ümit Aydın-               Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Sait Başdaş-              ARGE ve Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Mihran Bedir-           İlçe Genel Sekreteri
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: 
Adnan Tokgöz, Ali Yangir, Alper Göncü, Betül Canfeza Şen, Elif Demirhan, Gökhan Duran, Halil Şerit, Hüseyimn Acırgan, İbrahim Kuşoğlu, İlknur Arap, Mehmet Ali Kızgın, Nurullah Çetin, Oytun Nalbantoğlu, Şahip Akbaş, Tamer Yaşar, Taner Deniz, Vesile Özcan

tncyhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol