CEMAL ÖZTÜRK DE ADAY

Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü görevinden istifa eden Erol Altun ile eski MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Cemal Öztürk, milletvekili aday adaylığı için AK Parti İzmir İl Başkanlığına başvuruda bulundu.

13 Mart 2011 Pazar 15:22
CEMAL ÖZTÜRK DE ADAY

     İzmir 2. Bölge milletvekilliği aday adaylığı için başvuru dilekçelerini AK Parti İl Genel Sekreteri Kemal Erim'e teslim eden Altun ve Öztürk, parti binasında ortak basın toplantısı düzenledi.
     Erol Altun, konuşmasında, 24 yıldır devlet memuru olarak ülkeye hizmet verdiğini belirterek, bunun son 8 yılını ''gecesine gündüzüne katarak İzmir'de geçirdiğini'' söyledi.
     Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü görevi süresince, İzmir Çevre Yolu'nu tamamladıklarını, bin 100 kilometreyle en fazla bölünmüş yolu yapan bölge müdürlüğü olduklarını anlatan Altun, ''İzmir'i tanıyor ve sorunlarını biliyorum. Milletvekili seçilmem durumunda, İzmir'in problemlerini en güzel şekilde tespit edip, çözümü için çalışacağım'' dedi.
     Cemal Öztürk ise 2007 genel seçimlerinde İzmir 2. Bölge'den aday olduğunu hatırlatarak, ''Siyasette çok yeni değilim. Kısmet olur, vekalet görevi verilirse İzmir'i temsil etmek için tüm enerjimi verme kararlılığındayım'' diye konuştu.
     Toplantıda, MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Abdurrahman Çabuk, İzmir Erzurumlular Vakfı Başkanı Cevat Kırkpınar ve Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu Başkanı Emin Karaçuha da hazır bulundu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol