banner1700

Yalancı Dizisinde Yalancı Kim, Yalancı Uyarlama mı?

Liar dizisinde yalancı kim? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlamadır? Dizinin sonu belli mi? Dizide kim yalan söylüyor? Yalancı dizisindeki yalancı kim? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlamadır? Dizinin yabancı versiyonu hangisi?

22 Eylül 2021 Çarşamba 18:55
Yalancı Dizisinde Yalancı Kim, Yalancı Uyarlama mı?

Show TV'nin yeni başlayan dizisi Yalancı'nın konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Merak edilen bir diğer konu ise dizideki yalancının kim olduğudur. Peki, Yalancı dizisinde yalancı kim, kim doğruyu söylüyor? Adam mı Kadın mı? Deniz öğretmen mi doğruyu söylüyor Mehmet Emir doktor mu? Liar dizisinde yalancı kim?


YALANCI DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMADIR?

Yalancı, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 17 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Türk yapımı drama türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci yer almaktadır.

Dizi İngiliz yapımı Liar dizisinin uyarlamasıdır.

YALANCI DİZİSİNDE KİM YALAN SÖYLÜYOR?

BAFTA ödüllerine aday gösterilen İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanan, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer'in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı her Cuma Show TV'de.

Dizide kimin yalan söyleyip söylemediği henüz bilinmemektedir. Sosyal medyada çok tartışılan bu konu hakkında bazı görüşler mevcut. Birçok kullanıcının aktardığı bilgiye göre dizinin yabancı versiyonu olan 'Liar' dizisinde adamın (doktorun) yalan söylediği tahminler arasında yer alıyor. Fakat dizinin yerli versiyonunda durum tam olarak bilinmemektedir. Bu bakımdan dizinin ilerleyen bölümlerinde yalancının kim olduğu ortaya çıkacağı düşünülüyor.

Yalancı dizisinde yalancı kim, kim doğruyu söylüyor? Adam mı Kadın mı? Deniz öğretmen mi doğruyu söylüyor Mehmet Emir doktor mu?

YALANCI DİZİSİ KONUSU NE?

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz'in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlara karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol