Seda Sayan yine mi boşanıyor, işte iddialar

Star TV'de sabahın sultanı Seda Sayan programına devam eden ve Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan boşanıyor mu, son dakika gelişmesi ne? İşte çift hakkında gündeme düşen son dakika iddiaları...

01 Mart 2023 Çarşamba 17:26
Seda Sayan yine mi boşanıyor, işte iddialar

Seda Sayan, bugüne kadar evlilikleri ile sık sık gündeme gelmişti. Ünlü sanatçının 7. Evliliği Çağlar Ökten ile oldu.

Sürpriz bir şekilde hayatlarını birleştiren ve ilişkisi duyulduktan sonra evlendiklerini açıklayan Seda Sayan iddialara göre zor günlerden geçiyor. Evlilikten sonra sürekli eşi Çağlar Ökten ile fotoğraflar paylaşan Seda Sayan, son dönemlerde hiçbir şekilde paylaşım yapmıyor.

Çağlar Ökten ile Seda Sayan boşanıyor mu? Son dakika gelişmeleri neler?

Seda Sayan’dan 25 yaş küçük olan Müzisyen Çağlar Ökten, Seda Sayan’ın 7. eşi olmuştu. Bu evliliğe Seda Sayan’ın ailesi ve oğlu Oğulcan Engin de destek vermezken ikilinin sorunlar yaşadığı iddia edilmeye başlandı.  Ancak son dönemlerde ikili arasında sorunların yaşandığı öne sürüldü. Üstelik tüm bu süreçte Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile ilgili hiçbir paylaşım, fotoğraf koymaması bu iddiaları güçlendirdi. Bu gelişmeler üzerine ise Çağlar Ökten ile Seda Sayan boşanıyor haberleri konuşulmaya başlandı. İddialar sonrasında ise gözler çiftten gelecek açıklamalara çevrildi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol