MÜZEYYEN SENAR HASTANEDE!

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Müzeyyen Senar, Bodrum'da hastaneye kaldırıldı.

15 Mart 2011 Salı 17:46
MÜZEYYEN SENAR HASTANEDE!

 

Alınan bilgiye göre, Senar, sabah saatlerinde tansiyon düşüklüğü şikayeti ile yakınları tarafından, ambulansla Bodrum'daki özel bir hastaneye getirildi.
Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Ragıp Çap, gazetecilere yaptığı açıklamada, Senar'ın bugün tansiyon düşüklüğü şikayeti ile hastaneye başvurduğunu söyledi.
Müzeyyen Senar'ın halsizlik yakınması ile hastanelerine başvurduğuna işaret eden Çap, ''Burada yapılan incelemede tansiyon düşüklüğü saptandı. Bunun dışında herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı. Tansiyon düşüklüğü için hastamızın gerekli tedavisi yapılıyor. Şuanda kendisi iyi ve eve gitmek, taburcu olmak istiyor. Çok kısa süre müşahede altında kalacak. Biz de kendisini sağlıklı bir şekilde taburcu etmeyi düşünüyoruz. Hastamızın şuan için genel sağlık durumu iyi'' diye konuştu.

İSTİRAHAT EDİYOR
Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye Işıl, annesinin tansiyonunun düzeldiğini ve istirahat ettiğini söyledi. 
Işıl, annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, ''Bir tansiyon düşüklüğü oldu, çok önemli bir şey değil. Ancak korkuttu bizi. Dolayısıyla rahat etmek için buraya getirdik. Tansiyonunu düzelttiler ve şuanda istirahat ediyor. Telaş edilecek bir şey yok Allah'a şükür. Taburcu edilmesi için doktorlardan haber bekliyoruz '' dedi. 
Hastane yetkilileri ise Senar'ın bir süre daha müşahede altında tutulacağını bildirdi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol