HERKESİ ŞOKE ETTİLER...

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran'ın boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü.

27 Nisan 2012 Cuma 11:29
HERKESİ ŞOKE ETTİLER...

 Bebek krizi’ yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen çiftten Özyılmazel boşanma davası açtı.

GEÇTİĞİMİZ yılın temmuz ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan ve günlerce manşetlerden inmeyen gazeteci Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın olay evliliği bitmek üzere. Özyılmazel, avukatı aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Ceza Mahkemesi’ne boşanma dilekçesini verdi. Dilekçesinde ortak hayatın her iki taraf için de çekilmez hale geldiğini belirten Özyılmazel, Ali Taran’dan herhangi bir talepte bulunmadı. Özyılmazel’in avukatı Hasan Demirel, altı maddelik boşanma dilekçesinde şunları yazdı:
HİÇBİR ŞEY İSTEMİYORUM
- Müvekkil Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taran, 01.07.2011 tarihinde evlenmişlerdir. Bu evlilikten müşterek çocukları bulunmamaktadır.
- Taraflar evliliklerinin başında bir süre iyi geçindikten sonra zamanla anlaşamamaya başlamış, aralarında tartışmalar çıkmış, tartışmalar giderek artmış ve şiddetli geçimsizliğe dönüşmüştür.
- Müvekkilim ve davalı eşi son zamanlarda her konuda tam uyumsuzluk içindelerdir. Tamamen birbirlerinden kopmuşlardır.
- Tarafların ailesi ve yakın dostları boşanmamaları için büyük çaba sarf etmişler, ancak olumlu sonuç alamamışlardır.
- Bu şartlarda evlilik birliği temelden sarsılmış ve ortak hayat her iki taraf için de çekilmez bir hale gelmiştir. Fiilen biten evliliğin hukuken de sonuçlandırılması için bu dava açılmıştır.
- Müvekkilin davalı taraftan herhangi bir maddi tazminat, manevi tazminat, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası, ev eşyası vesaire talebi bulunmamaktadır. 
Bebek yüzünden mi? 
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran, geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bebek krizi yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti. Özyılmazel’in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran’ın sonradan fikrini değiştirdiği için çiftin arasının bozulduğu yazılmıştı. Ayşe Özyılmazel’in yakın çevresine bu konuda dert yandığı, çocuk yapmayı planlamalarına rağmen eşinin sonradan vazgeçtiğini söylediği öğrenildi. Özyılmazel’in “20 gün içinde evlenmeye karar verdik, çok aceleci davrandık ve birbirimizi tanımadan evlendik” dediği ve mutsuz olduğunu söylediği de konuşulanlar arasında.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol