CANLI YAYINDA ÇİŞ KRİZİ

10 yıldır ekrana çıkmayan Harika Avcı ilk kez bugün 'Saba Tümer'le Bugün' programına katılarak yaşadıklarını anlattı.

29 Mart 2012 Perşembe 17:03
CANLI YAYINDA ÇİŞ KRİZİ
Avcı programda şunları söyledi; 
- Benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Emirgan'da 6-7 katlı villada oturuyorum. Merdivenleri de çelik konstrüksiyon. Ve evimin merdivenlerinden öyle bir yuvarlandım ki... Geçirdiğim ameliyat sonrası kullandığım kortizon nedeniyle her tarafım şişti.
 
- Evliliğim hala devam ediyor. Benim adım Harika Avcı Öztürk. Onlarla gurur duyuyorum. Eşim ve ailesi bana sahip çıktılar. Antepliler ve onlarla gurur duyuyorum. 
 
- Eşimle karı koca ilişkisinin dışında çok başka bir yerdeyiz. Küçük aileyiz ama dünya şekeri onlar. Eşime kocam diyemiyorum, kardeş gibiyiz. O benim babam gibi.
 
- Allah'ın yarattığı estetik harikası benim. Doğallık her zaman daha güzel. Tornadan çıkmış gibi sevmiyorum. Benim doğamda var genetik olarak yani. Yanaklarımda botoks yok. Ajda Pekkan yanıma gelip yanaklarımı sıkardı botoks var mı diye.
 
CANLI YAYINDA ÇİŞ KRİZİ
Harika Avcı canlı yayın devam ederken tuvaletinin geldiğini söyledi. Kullandığı kortizon ilaçları nedeniyle sık sık tuvalet ihtiyacının geldiğini söyleyen Avcı; "Tulum da giydim, ben ne yapacağım şimdi?" diye sordu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol