banner1700

'Bunca Haramla Nasıl Hesap Vereceksin'

Aydın Doğan’ın yeğeni olan sağlık programı sunucusu Leyla Ataman Soyal, Doğan'ı hedef aldı, 'Bunca haramla nasıl Allah'a hesap vereceksin?' dedi.

18 Mart 2021 Perşembe 12:38
'Bunca Haramla Nasıl Hesap Vereceksin'

Eski medya patronu Aydın Doğan’ın yeğeni olan sağlık programı sunucusu Leyla Ataman Soyal, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Çocukları için burs talebine olumsuz yanıt veren Doğan'ın iletişim öğrencileri için düzenlediği tören sonrası açıklamada bulunan Soyal, şu ifadeleri kullandı:

"31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni, 16 Mart 2021'de saat 20.00’de internetten de canlı yayınlandı. İzledim, hayırsever iş adamı Aydın Doğan yüzlerce üniversite öğrencisine burs dağıtıyor. Aman ne güzel, ben öz be öz, rahmetli ablasının kızıyım, kendisinden ikiz oğullarıma burs istedim, bizzat kendisine söyledim, geri çevirdi, vermedi, bu ne medya aşkıymış, üstelik hanımının akrabalarına çok güzel burslar yardımlar yapıyor, galiba kadersizim. 

Caminin içi dururken dışı haramdır, ama inanana... İnanmayana bir şey yok... Bu zenginler niye hiç ahiretlerine bakmıyor, hep bu dünyaya kazık mı çaktılar? Ne götürecekler yanlarında? Bunların gözüne perde inmiş, aman kalsın Aydın Doğan, bunca haramla nasıl Allah 'a hesap vereceksin? Bunların ahireti bitik." 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 18.03.2021 12:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol