Sedat Peker'den Yeni Açıklamalar: Bir Hafta Süre...

Türkiye'de Sedat Peker'in ifşa videoları gündem olmaya devam ediyor.

28 Haziran 2022 Salı 06:36
Sedat Peker'den Yeni Açıklamalar: Bir Hafta Süre...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker cephesinden TGRT programcısı ve Türkiye Gazetezi yazarı Cem Küçük'ün 'Peker blöf yapıyor' sözleri nedeniyle görüntülerde İhlas CEO'su Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun olduğu iddia edilen cinsel ilişki görüntüleri yayınladı.

Görüntülerde Aytoğu olduğu iddia edilen kişinin erkeklerle müstehcen görüntüleri yer aldı.

İfşa videosunu yayınlayan 'Freud’un Talebesi'nden Cem Küçük paylaşımları geldi. Hesaptan Cem Küçük'e tehdit gibi sözler sarf edildi.

İşte o paylaşımlar:

Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!

"SENİN VİDEOLARIN YOK MU SANIYORSUN?"

Sizi rezil edeceğim. Ailenizin, çocuklarınızın yüzüne bakamayacaksınız. İnsan içine çıkacak haliniz kalmayacak. Etrafta Sedat Peker blöf yapıyor elinde bir şey yok diyen Cem Küçük senin videoların yok mu sanıyorsun? Nasıl çıkacaksın insan içine? 2015 Kıbrıs tatilinde ne yaptın?

"OTEL KÖŞELERİNDE ERKEK ERKEĞE YAPTIĞINIZ KEPAZELİKLER GİZLİ KALACAK MI?"

Mesajım sadece Cem Küçük’e değil, o ilk kurbanım olacak. Ama bazı gazeteci müsveddeleri ile de görülecek hesabım var. Ulan kahpeler karınızın koynundan kalkıp otel köşelerinde erkek erkeğe yaptığınız kepazelikler gizli kalacak mı sandınız? Sizi rezil rüsva edeceğim az sabredin.

"ALLAH'A AND OLSUN Kİ HEPİNİZİ DANSÖZ GİBİ OYNATMADAN ÖLMEYECEĞİM"

Sanıyorsunuz ki hesap askıya alınınca başka hesaptan yeni videolar yayınlanamayacak. Sizin sonunuz kibrit kutusuna girmek. Allah’a and olsun ki hepinizi dansöz gibi oynatmadan ölmeyeceğim! Aklınızın almayacağı videolar var. Hepsini yayınlayacağım.

Öte yandan 'Uzun Çavuş' adında yeni bir hesap açan Sedat Peker, 'Freud’un Talebesi' hesabının kapatıldığını ve yeni açılan hesapların sahte olduğu belirtirken gazeteci Cem Küçük hakkında da bir paylaşımda bulundu. 

İşte Peker'in o paylaşımı: 

"1-Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız.  cem küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur. SÖZ NAMUS…
2-İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, BENDE SÖZ NAMUSTUR…"

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 28.06.2022 07:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol