Festivalleri Yasaklayan AKP'nin Başkanları Pavyonda Alemde

Festivalleri yasaklayan, canlı müzikli eğlencelere gece 1 sınırı koyan AKP iktidarının belediye başkanlarının pavyonda alem görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde AKP'li iki belediye başkanının rakılı masa önünde kadınlarla vur patlasın çal oynasın halinde oldukları görüldü.

08 Eylül 2022 Perşembe 14:49
Festivalleri Yasaklayan AKP'nin Başkanları Pavyonda Alemde

Özellikle son dönemde AKP iktidarına tepki ve protestoları ile öne çıkan festivalleri ve konserleri 'ahlaksızlık' gerekçesiyle yasaklama yoluna giden AKP iktidarının mensuplarının ortaya çıkan görüntüleri bir kez daha samimiyet sorgulaması yaptırdı. 

TamgaTürk'te yer alan habere göre, AKP’li Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar ile AKP’li Esendere Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu’nun pavyonda alem yaptığı iddia edilen bir video yayınlandı.

Sosyal medyada gündem olan görüntülerde ikili, pavyonda "vur patlasın, çal oynasın" bir şekilde kadınlarla dans ederken masadaki rakı kadehleri de dikkat çekiyor.

Öte yandan bir süre önce Dündar'a ait olduğu iddia edilen bazı özel görüntüler ortaya çıkmıştı. Dündar'ın eğlence görüntülerinde "Halka hizmet hakka hizmettir" ifadesiyle parti sloganlarını tiye alınması dikkat çekmişti. 

VİDEOYU İZLEMEK İSTERSENİZ TIKLAYIN!

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 08.09.2022 15:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol