Batmanlı Hüda-Par-Hizbullah'çı bakın kim çıktı?

Sokak röportajında muhalefete yönelik "kafa kesme" tehdidinde bulunan -şahsın kim olduğu ortaya çıktı.

29 Mart 2023 Çarşamba 20:06
Batmanlı Hüda-Par-Hizbullah'çı bakın kim çıktı?

Katıldığı bir sokak röportajında muhalefete hakaretler yağdırarak kendisini "Biz Hizbullahız" diye tanıtan ve yine muhalefetin "kafasını kesmekle" tehdit eden şahsın Batman'da muhtar adayı olduğu ortaya çıktı.

KADIN MUHTARA KAYBETTİ

Muhalefeti “kafa kesmekle” tehdit eden ve kendisine Hizbullahçı diyen İsmail Cevher Kasımoğlu'nun 2019 seçimlerinde Batman'da muhtar adayı olarak seçimlere katıldığı ve seçimleri Batman’ın ilk kadın muhtarı Fatma Türkan karşısında kaybettiği öğrenildi.

Muhalefeti "Kafa kesmekle" tehdit eden şahsın kim olduğu ortaya çıktı

"Cihada hazır olduklarını" söyleyen kişi Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce gibi isimler hakkında kan donduran sözler kullanıp "Erdoğan'a dokunsalar kafalarını keseceğiz" dedi.

Söz konusu kişiyle ilgili CHP'den bir hamle geldi.

Geçtiğimiz günlerde HÜDA PAR'ın Cumhur İttifakı'na destek vermesiyle Türkiye'nin yeniden gündemine giren terör örgütü Hizbullah'ı desteklediğini belirten kişinin skandal sözleri sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik konuyla ilgili bir paylaşımda bulunarak harekete geçtiklerini duyurdu.

"BİZ CİHADA HAZIRIZ, KAFALARINI KESERİZ"

Batman'da yapılan sokak röportajında "Ekonominin neresi kötü? Herkesin cebinde iPhone var" diyen kişi şu ifadeleri de kullandı:

''Bu köpeklere, ateistlere, kafirlere oy vermem. Biz devletçiyiz. Erdoğan'a dokunsalar kafalarını keseceğiz. Biz cihada hazırız. Kafalarını keseriz. Bunlar kafirdir.''

"Kılıçdaroğlu kimdir? Akşener kimdir? Bunların hepsi Yahudi tohumlarıdır, Ermeni tohumlarıdır. Biz cihada hazırız, onların kafalarını da keseriz."

"BU DENSİZ HAKKINDA DERHAL GEREĞİNİ YAPIYORUZ"

Röportaj sosyal medyada gündem olurken Celal Çelik'ten bir açıklama geldi. CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Çelik paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bu densiz hakkında derhal gereğini yapıyoruz. En ağır şekilde ceza almasını sağlayacağımıza emin olun! Böylesi ahlaksızların peşini bırakmayız!"

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 29.03.2023 20:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol