banner1700

“YAHUDİLER CİNAYET ARAPLAR HIYANET KAVMİDİR“

Türkiye'nin alanında en uzman ismi Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, "Yahudiler cinayet kavmi araplar ise hıyanet kavmidir. Allah bu iki kavmi birbirine boğduruyor" dedi.

“YAHUDİLER CİNAYET ARAPLAR HIYANET KAVMİDİR“

Türkiye'nin alanında en uzman ismi Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, "Yahudiler cinayet kavmi araplar ise hıyanet kavmidir. Allah bu iki kavmi birbirine boğduruyor" dedi.

17 Temmuz 2014 Perşembe 10:50
“YAHUDİLER CİNAYET ARAPLAR HIYANET KAVMİDİR“
Dahi profesör Öztürk hoca, Sokak TV'deki Ramazan programında ortadoğuda yaşanan sürece ilişkin çok çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Allah'ın, Yahudileri peygamber katlettikleri için lanetlediğini belirten Öztürk hoca, " Lanetin gerekçesi budur. Bizimkiler ise Peygamber katletmediler ama peygamberin evladını katlettiler. Ehlibeyti katlettiler. Bu yüzden ben Yahudilere cinayet kavmi, ehlibeyte bunu yapanlara yani araplara da hıyanet kavmi diyorum. Çünkü Peygambere hıyanet ettiler. Peygamber'in en büyük emaneti Kur'an'dan sonraki ehlibeytiydi ve ona ihanet ettiler. Ve şimdi Allah cinayet kavmi ile hıyanet kavmini yani yahudilerle arapları birbirine boğduruyor. Bu iş kıyamete kadar sürer. Allah adildir ve buna hiç şüphemiz yok. İslam dünyası, Yahudi siyasetlerinin oyunları ile bir saat huzur bulamadan kıvranıyor. Yemen'den Irak'a, Suudi Arabistan'dan İran'a kadar. Allah cezayı öteki dünyada verecek diye birşey yok. Bu dünyada da veriyor. İşte böyle veriyor.  Onun için bizim bu işe karışmamamız lazım. Bu tarihin verdiği bir hükümdür. Cinayet kavmi ile hıyanet kavmi birbirine girmiş. Bize ne oluyor da biz bu işe karışıyoruz. Efendim ben hangi tarafı tutacakmışım? Peygamberi katledenlerden mi taraf olacağım yoksa peygamber evladını, ehlibeyti katledenlerden mi taraf olacağım? Hayır. Banane. Yesinler birbirlerini. Adam zalim, adam pis, iğrenç, canavar ama Allah'ın yeryüzündeki gölgesi. Yezid'e Hazreti Hüseyin gibi biri karşı çıkıyor ve 'sen ona, Allah'ın haligesine nasıl karşı çıkarsın' deyip kafasını kesiyorlar. Böyle bir olaya, böyle bir cinayete Allah rahmetle bakar mı? O günden bu yana İslam dünyasının iki yakası bir araya gelmiyor."

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 22.07.2014 13:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Faysal @süleyman kundak 2014-07-19 19:48:34

yaşar nuri hocayı eleştirmek isteyen önce onun kadar bilgi ve ilime sahip olup sonra konuşma ehliyetin olacak. kulaktan dolma hikayelerle bilgiye rakip olmaya çalışmak cahilliktir.

Avatar
hakan 2014-07-18 21:25:24

araplar birey olma şansını yakalayamadan mezhep kavgaları ile birbirlerini yok edecekler, şerefsizlikte araplardan pis millet yoktur

Avatar
Hasan Şahin @NURİTTİN ÖZTÜRK 2014-07-18 20:15:55

nurittin, şu an arap ülkelerinde kan ve savaş içinde bogulan yerlere bakarsan, hemen hepsinde peygamberimizin evladının katledilmiş olduğu yerler olduğunu görürsün, orada kan kıyamete kadar bitmeyecektir, bunu hep birlikte göreceğiz

Avatar
faysal @süleyman kundak 2014-07-20 01:59:40

ben yaşar nuri hocayı tasdik ediyorum. bu nedenle beyinsiz ve yahudi oluyorum öyle mi? yaşar nuri de yahudi profu. oluyor bu durumda. sanırım hıyanet toplumu demek kanınıza dokundu. arap tarihini okursanız hocanın neden öfkeli olduğunu daha net anlarsınız. arap şövenisti değilseniz biraz hak verirsiniz. ya da islamı arap gelenekleriyle dolduranları tasdik etmiyorsanız...

Avatar
anstex03 2014-07-19 14:23:14

10 numara yorum olmuş ancak yinede insan o gariban masun çocukları görünce içi sızlıyor. Yoksa o çocuklara bisey olmasa gerçekten yesin birbirlerini bu sraplarin bi biti kanlansa ilk is bizi sırtımızdan vurmaya kalkarlar

Avatar
NURİTTİN ÖZTÜRK 2014-07-17 12:34:50

hocam bi̇raz atma.lanetli̇ kavi̇m yoktur.lanetli̇ düşünce vardir.ki̇mse başkasinin günahini çekmez her i̇nsan yaptiğindan sorumludur.

Avatar
Sevim Damla 2014-07-21 17:55:51

Hocama hak vermemek mümkün değil biraz tarih bilgin varsa durum çok net.Şimdi Arap hıyanetinin son örneğini görüyoruz İŞiD.Kısa sürede güya İslam adına yaptığı katliama bakın İsrailin gücü onların elinde olsa neler olur bir düşünsenize .Hocam çok doğru söylüyor dinde iman dan İŞİD gibiler eder.

Avatar
SAVAS ALTINOK 2014-07-20 07:59:27

Helal Hocam doğru söylüyosun