'Türkiye İki Sene Sonra CHP-İyi Parti İktidarını...'

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, erken seçime ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 10:23

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Bir süredir AKP'ye muhalif açıklamalarıyla gündeme gelen Turan bugün hem Erdoğan'ı eleştirdi, hem de erken seçime ilişkin dikkat çeken bir iddiada bulundu. T

uran, "CHP başta türban olmak üzere AK Parti'nin elinden tüm kozlarını tek tek alıyor.CHP, müthiş akıllı hamleler yapıyor. Bu gidişle Türkiye, 2 sene sonra, CHP-İYİ Parti iktidarını görecek gibi. AK Parti hata üzerine hata yaparken, CHP yükseliyor" dedi. Ömer Turan bu açıklamasının ardından gelen yorumlara da tepki gösterdi.

Turan, "Eyyy İslamcılar, bu CHP o CHP değil, bu CHP müthiş akıllı işler yapıyor. Bu CHP sizin hatalarınız, muhafazakâr ve mütedeyyin insanların oylarıyla birinci Parti olmaya doğru yürüyor. Hemen saldırmayın, bu bir temenni degil analizdir, Bakın iki sene öncesinden söylüyorum" dedi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol