banner1700

'İKTİDARDAN ÇOK İKTİDARCI...'

"MHP lideri Devlet Bahçeli de “İktidardan çok iktidarcı” olarak siyaset tarihine geçecek."

'İKTİDARDAN ÇOK İKTİDARCI...'

"MHP lideri Devlet Bahçeli de “İktidardan çok iktidarcı” olarak siyaset tarihine geçecek."

24 Ocak 2017 Salı 00:25
'İKTİDARDAN ÇOK İKTİDARCI...'

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan, bugünkü köşe yazısında yeni Anayasa teklifini ve Devlet Bahçeli'nin tutumunu kaleme aldı.

Bahçeli'nin Ülkücü camiayı dışladığını yazan Turan, "Politik hayatı hep AKP'ye destek olmakla geçti. Kendi partisine bir hayrı dokunmadı ama iktidara hizmette hiçbir zaman geri kalmadı" ifadelerini kullandı.

İşte Rahmi Turan'ın köşe yazısından çarpıcı bölümler:

Hani “Kraldan çok kralcı olmak” diye bir tabir vardır ya… MHP lideri Devlet Bahçeli de “İktidardan çok iktidarcı” olarak siyaset tarihine geçecek. Oysa onun 14 yıldan bu yana AKP ve liderleri hakkında söylediği sert, zehir zemberek sözleri nakletmeye kalkışsak sayfalar yetmez.Vatandaşa verdiği sözleri tutmadı.Ülkücü camiayı dışladı!Nedendir bu keskin dönüş, bilinmez!Bahçeli, yandaşlarıyla birlikte destekleyerek “Tek Adam” anayasasını Meclis'ten geçirirken, MHP'nin de yok olmasına imza attı.Şimdi yapılacak referandum için meydan meydan dolaşıp AKP Anayasası'na “Evet” kampanyası yürütecekmiş…Siyaset tarihinde böyle bir garabet görülmemiştir.Vatana ve millete hayırlı olsun!

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 24.01.2017 01:33
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol