banner1697

'ANGUTSUN...'

Dincilikle mücadelede yapılması gereken tel birşey var. O da Kur'an'dan koordinat almaktır. Eğer bunu almazsan...

'ANGUTSUN...'

Dincilikle mücadelede yapılması gereken tel birşey var. O da Kur'an'dan koordinat almaktır. Eğer bunu almazsan...

03 Aralık 2014 Çarşamba 12:37
'ANGUTSUN...'

 Yaşar Nuri Öztürk hocamız, konuk olduğu Halk Arenası programında yine birbirinden değerli açıklamalara imza attı. İşte hocamızın öne çıkan o sözleri:  İnsanoğlu henüz Allah'tan çok daha iyi insanı kandırma aracı keşfedebilmiş değil. Ben felsefe profesörüyüm ve ilahiyatçıyım. Kur'an'ın temel konusu Tanrı fikridir. Bütün hayatı bunun etrafında şekillendirir. Şimdi bu kitap diyor ki, sakın sizi Allah ile aldatmasınlar diyor. Eğer bu şekilde aldatılırsanız iflah olmanız mümkün değil. Maun Suresi de bunu deşifre ediyor ve bunların alınları secdede de olsa hükmen domuz hükmündedir diyor.


Maun Suresi kitabımı okuyun. Hükmü domuzlar diye bir alt başlık vardır. Tarif ediyor Kur'an bunları. Maun Suresi suçu işleyenler başı çekiyor.

Ben bu millete 30 yıldır diyorum ki, insanlığın ve Türkiye'nin en başlıca belası dinciliktir. Yani Allah'ı kullanmak. Dindarlık Allah'ın istediği insan olmanın sanatı dincilik ise Allah'ı kullanmanın sanatıdır.

Ey millet en büyük tehdit ve tehlike dinciliktir, bundan kurtulmanın tek yolu ve çaresi de Kur'an'dan koordinat almaktır. Almazsan en iyi ihtimalle angut derler. Ben diyorum."

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 04.12.2014 10:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
super 2014-12-03 14:27:54

Supersiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz

Avatar
sevil kilic 2014-12-03 15:01:13

Katiliyorum ve onayliyorum turk milletinin yuzde ellisi angut.saygilarimla.

Avatar
ferat GÜZELMANSUR. 2014-12-03 21:02:29

ağzına yüreğine sağlık sayın hocam , din ve diğer konularda yaptığın her proğram insanların inananla ilaç gibidir,dosdoğrudur,kaynağa dayalıdır severek izlerim .okurum ve dediğin herşeye kalbiyyen inanırım allahtan sağlıklar dilerim sayın hocam..antakya dan selamlar saygılar..rina

Avatar
ilkiz kaya 2014-12-03 18:49:12

Hocam cok dogru soyluyorsunuz amabu angutlzrın gozu bir turlu acılmiyor kandırılmaya bayılıyorlar arada biz yanıyoruz

Avatar
MELEK KIYAN 2014-12-04 14:07:52

allah'im sen affet bi̇zi̇ yüreği̇ kör,sağir,di̇lsi̇z olandan eyleme. k.arni doydukça gzü aç olan kullarindan olmaktan sana siğinirim... sen yolundan ayrma..