banner1700

HEPSİNİN KOCASI AYNI...

Okul yıllığına poz verir gibi fotoğraf çektiren 50 genç kızın bu görüntüsünün ardında korkunç bir gerçek gizli...

10 Ağustos 2011 Çarşamba 16:35
HEPSİNİN KOCASI AYNI...


Üniformaya benzeyen kıyafetleri, aynı tarzdaki saçları ve benzer gülümsemeleri ile bir erkeğin fotoğrafının önünde poz veren bu 50 genç kız, aynı erkeğin 'karısı'

Fotoğraftaki genç kadınların portresinin önünde poz verdikleri Amerika Birleşik Devletleri´nin Teksas eyaletindeki bir kilisenin lideri olan Warren Jeffs, tecavüz ve çocuk tacizi gibi bir çok suçtan ömür boyu artı 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kendisini peygamber ilan eden 55 yaşındaki Jeffs, lideri olduğu kiliseyi kullanarak küçük kızlara cinsel tacizde bulunup, tecavüz etti.
15 yaşındaki küçük bir kızın çocuğunun babası olduğu da DNA testi ile ispatlanan Jeffs´in, 12 yaşındaki bir kızı taciz anlarının ses kayıtları mahkeme salonunda dinletilirken, diğer kızlara da kendisini nasıl 'tatmin' etmeleri gerektiğini öğrettiği ortaya çıktı.

2005 yılında günlüğüne 'Eğer dünya neler yaptığımı biliyor olsa, beni en yüksek ağaçta asarlardı' yazan Jeffs, 2006 yılında yakalanıp tutuklanana kadar, FBI´ın en çok arananlar listesinde yer alıyordu.

Jeffs´in 78 karısından 29´unun eski üvey anneleri olduğu, Warren Jeffs´in babası Rulon Jeffs´e 'hizmet ettikleri', 56´sının kardeş olduğu ve 24 'karısının' da 17 yaşının altında olduğu ortaya çıkarıldı.

Uzun süren yargılama sürecinin ardından Jeffs işlediği suçlar sebebiyle ömür boyu ve ayrıca 20 yıl hapis cezasına çarptırılırken, yaşanan korkunç olaya dair fotoğraflar da basına yansıdı.


Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol