banner1697

YAZ BOYUNCA ÖĞRENCİSİYLE...

24 yaşındaki Ashley Zehnder, yaz boyunca 17 yaşında bir erkek öğrenciyle seks yaptığını kabul etti.

YAZ BOYUNCA ÖĞRENCİSİYLE...

24 yaşındaki Ashley Zehnder, yaz boyunca 17 yaşında bir erkek öğrenciyle seks yaptığını kabul etti.

24 Ekim 2014 Cuma 11:35
YAZ BOYUNCA ÖĞRENCİSİYLE...

 ABD'nin Texas eyaletine bağlı Houston kentinde eski bir biyoloji öğretmeni ve amigo koçu olan 24 yaşındaki Ashley Zehnder, yaz boyunca 17 yaşında bir erkek öğrenciyle seks yaptığını kabul ettikten sonra işinden ayrıldı.

 
Pasedena Lisesi'ndeki görevini 9 Ekim'de bırakan öğretmenin itirafı, öğrencisine gönderdiği çıplak fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından geldi.
 
Geçtiğimiz pazartesi günü de öğrencisiyle uygunsuz bir ilişkiye girmekle suçlanan öğretmen, 10 bin dolar kefalet karşılığında serbest kaldı. Savcının verdiği bilgiye göre Zehnder ilk olarak öğrencilerin kendisine ait bir çıplak fotoğrafı ele geçirdiklerini söyleyerek okul yetkililerine şikayette bulundu. Daha sonra 17 yaşındaki öğrencinin, söz konusu fotoğrafı Zehnder'in kendisine gönderdiğini söylemesi üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Dava vekili, öğrencinin genç öğretmenin odasını, evini, tam olarak nerede olduğunu ve içerideki düzeni kolaylıkla anlatabildiğini söyledi. 17 yaşındaki erkek öğrenci ise Zehnder ve kendisinin mayıs ayından ağustosa kadar ilişkilerinin sürdüğünü söyledi.
 
Bu bilgilerin ardından Zehnder de öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 24.10.2014 11:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol