KIZ ARKADAŞINA TECAVÜZ EDEN ADAMA MÜTHİŞ OYUN...

ABD'de yaşanan olayda kız arkadaşına tecavüz eden Elric Shawn Millner ile arkadaş olan kızın erkek arkadaşı, tecavüzcüyü öyle bir oyuna getirdi ki…

10 Temmuz 2012 Salı 13:10
KIZ ARKADAŞINA TECAVÜZ EDEN ADAMA MÜTHİŞ OYUN...

 2010 yılında o sırada 17 yaşında olan kızı evine davet eden Millner (24) fazla miktarda alkol vererek sızmasını sağladı. Ertesi sabah uyandığında hiçbir şey hatırlamayan talihsiz kıza Millner, kendisi ve başka bir adam tarafından cinsel aktiviteye zorlandığını görüntüyü izletti.

Yaşadığı travmatik olayı 2 sene boyunca kimseye söylemeyen genç kız, daha sonra birlikte olmaya başladığı erkek arkadaşına tüm detayları anlattı. Olayın peşini bırakmayan adam, ilk önce Millner ile tanışıp arkadaş oldu. Zamanla Millner’in güvenini kazanan adam, söz konusu görüntüyü göstermesi konusunda ikna etmeyi de başardı. Görüntüye ulaşan erkek arkadaş, her şeyi anlattığı kız arkadaşına polise gitme konusunda destek olarak, iğrenç olayı itiraf etmesini sağladı.
Görüntüler, geçtiğimiz hafta ‘nitelikli cinsel saldırı’ suçundan tutuklanan Millner’ın davasında delil olarak sunulacak.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol