banner1700

IŞİD LİDERİ BİR YAHUDİ...

İran basını, IŞİD lideri Ebubekir Bağdadi’nin Arap değil Yahudi olduğunu iddia ederken Edward Snowden tarafından sızdırılan vesikaları kaynak gösterdi...

IŞİD LİDERİ BİR YAHUDİ...

İran basını, IŞİD lideri Ebubekir Bağdadi’nin Arap değil Yahudi olduğunu iddia ederken Edward Snowden tarafından sızdırılan vesikaları kaynak gösterdi...

31 Temmuz 2014 Perşembe 13:19
IŞİD LİDERİ BİR YAHUDİ...

 smini vahşi katliamlarla dünya’ya duyuran IŞİD hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İran basını, IŞİD lideri Ebubekir Bağdadi’nin Arap değil Yahudi olduğunu ve asıl adının Shimon Eilot olduğunu iddia etti.

Edward Snowden tarafından sızdırılan vesikaların kaynak gösterildiği haberlerde El Bağdadi’nin Amerikan, İngiliz ve İsrail gizli servisleriyle teşrik-i mesai halinde olduğu iddia ediliyor.

KİBAR, UTANGAÇ VE İYİ FUTBOL OYNAR

İbrahim Awad Ibrahim al-Badri ismiyle dünyaya gelen Ebubekir Bağdadi’yi önceden tanıyanlar, 2004’e kadar Tobçi’de küçük bir camiye bitişik bir odada yaşayan Bağdadi’yi kibar, utangaç ve oldukça kabiliyetli bir futbol oyuncusu olarak tanımlıyorlar.

GERÇEK BAĞDADİ ÖLDÜ YERİNE YAHUDİ BİR AJAN GEÇTİ!

Gözlük kullanan ve Amerikalılara karşı hiçbir hiddet emaresi göstermeyen Bağdadi’nin öldüğünü ve Amerikan gizli servisi tarafından yerine Yahudi bir ajan yerleştirildiğini ileri süren İran basını, yeni Bağdadi’nin ise halka açık alanda barbar toplu infazlar gerçekleştiren bir terörist olarak ortaya çıktığına dikkat çekiyor.

SURİYE'DE Şİİ IRAK'TA SÜNNİ!

İran basınında Mezhep çatışmasını körükleyen hamleleriyle öne çıkan Bağdadi’nin liderliğini üstlendiği IŞİD, Suriye’de Esad ile birlikte Sünni gruplara karşı harp ederken, Irak’ta ele geçirdiği bölgelerde Şii’lere yönelik zalim tavırlarıyla IŞİD’i Irak’taki Şii otoritelerin baskıları neticesinde doğan bir yapılanma olarak sunmaya çalışıyor da deniliyor.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 31.07.2014 13:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
selim can 2014-07-31 14:45:13

yahudi olduğuna inanırım, çünkü eğer bu hergele, ve yanındakiler yahudi olmasaydı, yahudilerin adamı olmasaydı kesinlikle israil yahudisi bunlanı yok etmişti..baksana başka hiç bir devletin diplomatlarını kaçırmadı da bu yahudi dölleri neden bizim diplomatları kaçırdı..

Avatar
Halil kaynak 2014-07-31 17:49:48

Neden peki müslüman devletleri bu alçaklara karşıntopyekün mücadele içine gitmiyorlar merak ediyorum hani bunlar irandan türkiyeden daha mı güçlüler yoksa bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı mı güdüyorlar