BAŞBAKAN'IN KIZI SOYUNUNCA...

Yeni Zelanda başbakanı John Key’in 20 yaşındaki kızı Stephanie Key’in cinsel organını bir ahtapotla kapattığı fotoğraflarının yayınlanması ülkeyi karıştırdı. Key’in fotoğrafları Yeni Zelandalılar tarafından erotik ve tuhaf bulundu.

26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:21
BAŞBAKAN'IN KIZI SOYUNUNCA...

 Paris’te tasarım okuyan ve ilginç fotoğrafları Paris Tasarım Haftası’nın afişlerinde kullanılmaları için hazırladığı belirtilen Stephanie Key’in yetenekli bir sanatçı olduğu, ancak babasının kimliğinin çoğu zaman sanatının önüne geçtiği iddia edildi.

Yeni Zelanda Gazetesi Herald on Sunday için fotoğrafları değerlendiren ünlü Yeni Zelandalı moda fotoğrafçısı Chris Sisarich “Bence Yeni Zelandalılar yorumlarında fazla sert ve yargılayıcı. Bence ne yazık ki onun bir sanatçı olarak değeri babasının başbakan olması nedeniyle insanların gözünde azalıyor” dedi.

Babası John Key 2008 yılından bu yana Yeni Zelanda lideri olan Stephanie Key çektiği fotoğraflar 9 Eylül’de başlayacak Paris Tasarım Haftası’nda afiş olarak kullanılacak altı öğrenciden biri olmayı başardı.Başbakan'ın kızı soyundu!


Başbakan'ın kızı soyundu!

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 26.08.2013 13:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol