Seçim sath-ı mailine girmiş bulunuyoruz. Türkiye’yi çok önemli günler beklemektedir.

Zira, bu seçimin sonucu ülkemiz için çok hayati bir öneme sahiptir. Vatanını seven, çocuklarının ve torunlarının geleceğini düşünen, demokrasinin, hukuk düzeninin, can ve mal güvenliğinin, fikir, ifade, inanç ve teşebbüs hürriyetlerinin geri gelmesini arzu eden, bu baskı, yolsuzluk, yoksulluk, yozlaşma, rüşvet, torpil, kayırma, lüks ve israf, işsizlik, sefalet, hayat pahalılığı, inanılmaz boyutlarda din istismarı, düzenin sona ermesini isteyen, yalanlardan, tehditlerden, hakaretlerden bıkan, astronomik kaynakların, aleni ve pervasızca, yandaşlara aktarılmasından tiksinen, her şeyin tek bir kişinin keyfine bağlı olmasını, mevcut liyakatsiz kadroları tasvip etmeyen, milli ve dini değerlerimizin dejenere edilmesine razı olmayan, herkesin çok iyi düşünmesi, hata yapmaması, yalanlara ve hiçbir zaman tutulmayan vaatlere kanmaması gerekmektedir.

İktidar, devletin bütün kaynaklarını ve kadrolarını pervasızca kullanacaktır. Kamu kaynaklarını hortumlayan kesimler (Başta Beşli Çete olmak üzere) yandaşlar, cemaatler, dernekler, vakıflar, besleme medya, besleme troller, BAE-Rusya, Suudi Arabistan, Katar vb bu iktidardan memnun olan ülkeler vb canhıraş biçimde (çıkarlarını kaybetmemek için) çalışacaklardır.

Her türlü taviz ve vaat yağmuru yaşanacaktır. EYT konusu, af ve taksitlendirme uygulamaları (Bu, son 6 yılda çıkan 5. Yapılandırma uygulamasıdır. Şu an 552 milyar 638 milyon TL tahsil edilmemiş durumdadır. Son 5 uygulamada, sadece 89 milyar 825 milyon TL tahsil edilebilmiştir.) Kadro şişirmeleri, Romanlara, orta gelirlilere ev vaatleri, ücret zamları vb peş peşe sıralanacaktır. Çöken ekonomi ile ilgili pembe tablolar çizilecektir. Muhalefete her türlü baskı ve engelleme uygulanacaktır.

Ey halkım: Bu son virajdır. Hata yapılırsa geleceğimiz çok daha karanlık olacaktır. Lütfen basiretli davran. Yalanlara, vaatlere kanma, baskılara boyun eğme. Şahsi çıkarlarını değil, vatanın çıkarlarını düşün.

Bu zam, zulüm, yoksulluk, yolsuzluk, yozlaşma düzenine son ver.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol