'ŞİKEYİ GALATASARAY YAPTI, GÖSTERECEĞİM'

Aziz Yıldırım, 'Galatasaray'ın şike yaptığını Fenerbahçe'nin şike yapmadığını göstereceğim' dedi.

21 Şubat 2012 Salı 15:20
'ŞİKEYİ GALATASARAY YAPTI, GÖSTERECEĞİM'

 Tarihi davada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti'ne savunmasını vermeye başladı. 

"Ne kadar yargılarsanız yargılayın, Fenerbahçe ortadan kaldırılamayacaktır"
Şike davasının 6. duruşmasında öğleden sonraki bölümünde Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım savunmasını yapmaya başladı.
"AZİZ YILDIRIM'IN AKIBETİNİN HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR"
"Bugün tarihi bir gün yaşıyoruz" diyerek savunmasına başlayan Yıldırım, "Siz hem kişileri hem de kulüpleri yargılıyorsunuz. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığını onurla taşıyordum. Aziz Yıldırım'ın şahsi akıbetinin önemini yoktur. Fenerbahçe camiası koca bir çınardır ve bu koca çınardan tek bir yaprak koparılmasına izin vermeyecektir. Bu ulu çınarın tek bir yaprağı olan Aziz Yıldırım'ın akıbetinin hiç bir önemi yoktur. Fenerbahçe sadece sportif alanda değil sosyal alanda da her türlü yer alacaktır" dedi. 
"DAR AĞCINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE OLACAKTIR"
Yıldırım, "Ben ve arkadaşlarımın hiçbir zaman Fenerbahçe'yi kötü duruma düşürecek eylemlerde bulunmadığımızı belirtmek isterim. Buradan temiz çıkacağımızı ifade etmek isterim. Yapacağınız adil yargılama sonucunda söz konusu suçları işlemediğimiz ortaya çıkacaktır. Dar ağcında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe olacaktır" diye konuştu.
"FENERBAHÇE ORTADAN KALDIRILAMAYACAKTIR"
Yıldırım, "Ne kadar yargılarsanız yargılayın Fenerbahçe ortadan kaldırılamayacaktır. Yaptığım hiçbir tesise kendi adımı vermedim. Yaptığım tesisler, statlar antrenman alanları ve tüm yaptıklarım örgütse evet ben örgütü kurdum ve yönettim. 6 Temmuz'da emniyet daha ortada iddianame yokken kararı açıklamıştır" şeklinde konuştu.
Duruşmayı Fenerbahçe Yönetim Kurulu tam kadro izlerken , Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Aykut Kocaman ve oyunculardan Volkan Demirel ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya ile takımın antrenörlerinden İsmail Kartal da salonda yer alıyor.
Haber : Mustafa ERDOĞAN - Cem TURSUN / İSTANBUL DHA

DHA

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol