banner1700

POLİS GENÇ KIZI BÖYLE TACİZ ETTİ!

Evli ve bir çocuk babası polis memuru 19 yaşındaki genç kızı mesajla taciz etti

18 Haziran 2011 Cumartesi 12:28
POLİS GENÇ KIZI BÖYLE TACİZ ETTİ!

 19 yaşındaki Yonca A. karakolda görevli polis memuru B. Y.'nin sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan kendisine arkadaşlık teklif ettiğini iddia etti. Daha sonra evli ve bir çocuk babası polis memurunun bir süre sonra kendisine uygunsuz tekliflerde bulunarak taciz etmeye başladığını ifade eden Yonca A. polis memuru B.Y. hakkında Trabzon Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Trabzon'da oturan Yonca A. (19) babasıyla tartıştıktan sonra evden kaçtı. İki gün sonra eve dönen Yonca A. 7 Mayıs Cumartesi günü ifadesinin alınması için kent merkezindeki polis merkezine çağrıldı. Karakolda kimlik bilgileri ve internet adreslerinin alındığını söyleyen Yonca A. bir süre sonra karakolda görevli polismemuru B. Y.'nin sosyal paylaşımsitesi Facebook'tan kendisine arkadaşlık teklif ettiğini iddia etti.

'TERSLEDİM'
Evli ve bir çocuk babası polis memurunun bir süre sonra kendisine uygunsuz tekliflerde bulunarak taciz etmeye başladığını ifade eden Yonca A. polismemuru B.Y. hakkında Trabzon Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Dilekçesinde hakarete uğradığını dile getiren Yonca A. "Benimle görüşmek, istedi. Ben de onu tersleyerek evli barklı adamsın yakışıyor mu sana dedim. Sinirlendi ve bana Rum fahişesisin. Sen ancak Rum fahişesi olabilirsin. Sen Türk olamazsın diyerek hakaretlerde bulundu, şikayetçiyim" dedi. Yonca A.'nın Hıristiyanlığa sempati duyduğu belirtildi.


Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ayzıt navdar 2011-06-30 13:34:50

kız teklifi kabul etse namuslu mu olacaktı.hem kişi rum da olabilir.bu adam etnik ayrımcılık ve tacizcilik suçundan meslekten ihraç edilip içeri tıkılıp.ruh hastalığından dolayı tedavi edilmesi gerekiyor.insanlar raasında gezmesi tehlikeli.herkesin namusu ondan sorulur galiba.dönüp aynaya baksın tacizci