POLİS FUHUŞ BASKININI BU ŞİFRE İLE BAŞLATTI

Polis baskınına karşı telsizli önlem...Polis, fuhuş baskınını işte bu sözlerle başlattı.

02 Kasım 2011 Çarşamba 13:55
POLİS FUHUŞ BASKININI BU ŞİFRE İLE BAŞLATTI

 Edinilen bilgiye göre Aksaray'daki bir eğlence merkezinde fuhuş yapıldığı ihbarını alan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri buraya gitti. 


Gerekli ön hazırlığı yapan polis ekibinden 2 kişi, kapalı kasa kamyonetle eğlence merkezine gelerek kendilerini hayvan satıcısı olarak tanıttı. Müşteri gibi bir masaya oturan polisler, iddiaya göre 2 kadınla 1 saat fuhuş için 200'er TL'ye anlaştı. 

"BU KURBANLIKLARA KIYILMAZ"

Polisler, pazarlığın tamamlanmasının ardından dışarıda bekleyen ekip ardaşlarına cep telefonuyla "Bu kurbanlıklara kıyılmaz" diyerek operasyonu başlatmaları işaretini verdi. Yapılan baskında Türk kadınların yanısıra Kenya, Rus, Ukrayna, Fas ve Azerbaycan uyruklu toplam 32 kadın ve eğlence merkezinin işletmecisi ile 2 kişi daha gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen kadınlar, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası'na götürüldü. Yabancı uyruklu kadınların işlemlerinin ardından sınır dışı edileceği öğrenildi. 

BASKIN YEMEMEK İÇİN ÖNLEM ALMIŞLAR

Polis ekiplerinin sık sık baskın yapması nedeniyle eğlence merkezi sahiplerinin Aksaray'a gidilebilen Samatya, Vatan Caddesi ve Sahil Yolu üzerindeki çeşitli noktalara kendi elemanlarını yerleştirdikleri ve bu elemanların herhangi bir polis operasyonunda telsiz ve cep telefonlarıyla eğlence merkezine haber vererek kadınların gizlenmesini sağladıkları öğrenildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol