ÖNCE EĞLENCE SONRA FUHUŞ

Restoranda fuhuş buluşması düzenleyenler adliyede

18 Ocak 2013 Cuma 14:28
ÖNCE EĞLENCE SONRA FUHUŞ

 İZMİR'in çeşitli semtlerindeki lüks restoranlarda, erkek müşteriler ile fuhuş yapan kadınları, 'Mutlu gecemizde sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duyarız' şifreli cep telefonu mesajıyla biraraya getirip eğlendirdikten sonra da fuhuş yaptırdığı iddia edilen 7 kadın, adliyeye sevk edildi.

Karşıyaka, Balçova ve Güzelbahçe ilçelerindeki lüks restoranlarda, fuhuş amaçlı buluşma geceleri düzenlendiği ihbarını alan Ahlak Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Ekiplerin araştırmalarının ardından bu geceleri düzenleyenlerle fuhuş yapan kadınların ve katılan erkeklerin kimlikleri belirlendi.
Eş zamanlı yapılan baskınlarda, restoranlarda buluşma gecelerini düzenleyen kadınlardan oluşan şebekenin lideri olduğu ileri sürülen 59 yaşındaki G.G. ile aynı yaştaki Z.E., 57 yaşındaki A.A., 53 yaşındaki E.A., 34 yaşındaki D.R., 33 yaşındaki A.B. ve 31 yaşındaki M.S. gözaltına alındı. Ayrıca, bu gecelere katılıp para karşılığında cinsel ilişkiye giren 32 kadın ile 144 erkek müşteri hakkında da işlem yapıldı. Fuhuş yapan kadınlar ile erkek müşteriler ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.
ŞİFRELİ MESAJLA ÖNCE EĞLENCE, SONRA İLİŞKİ
Şebekenin, ilk olarak bağlantı kurdukları lüks restoranlarda buluşma geceleri düzenledikleri belirlendi. Ardından da daha önceden tanıdıkları, genelde maddi durumu iyi olmadığı için fuhuş yapan kadınlar ile erkek müşterilerini, 'Mutlu gecemizde sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duyarız' şifreli cep mesajıyla bu restoranlarda biraraya getirdikleri saptandı. İlk olarak restoranda eğlenen tarafların daha sonra ise şebekenin belirlediği evlerde ya da otellerde cinsel ilişkiye girdikleri ortaya çıktı. İşlemleri tamamlanan 7 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol