banner1700

LİSELİ KIZ HAMİLE ÇIKTI...

KONYA'nın Akşehir İlçesi'ne bağlı Karabulut Köyü’nde lise öğrencisi 16 yaşındaki S.Y.'nin 4,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Çocuğun babası ise...

29 Ağustos 2012 Çarşamba 13:04
LİSELİ KIZ HAMİLE ÇIKTI...

 S.Y. ile ilişkisi olduğu iddia edilen 23 yaşındaki M.İ. gözaltına alındı. M.İ., S.Y. ile 2 aydır birlikte olduklarını, bu nedenle çocuğun kendisinden olmasının mümkün olmadığını söyleyince, Cumhuriyet Savcısı tarafından serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Olay, Akşehir İlçesi'ne bağlı Karabulut Köyü'nde 3 gün önce ortaya çıktı. Lise birinci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki kızı S.Y.'nin karnının büyümesinden şüphelenen anne 40 yaşındaki T.Y., durumu çobanlık yapan eşi 42 yaşındaki A.Y.’ye söyledi. Ailesi tarafından hastaneye götürülen S.Y.'nin yapılan muayene sonrası 4,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. 
İddiaya göre kızı ile konuşan baba aynı köyde ikamet eden ve hurdacılık yapan 23 yaşındaki M.İ. ile birlikte olduğunu öğrendi. Bunun üzerine kızı ile ilişkileri olan M.İ. ile konuşarak evlenmelerini istedi. Ancak M.İ.'nin evlenmeyi kabul etmemesi üzerine aile Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Başlatılan soruşturma kapsamında M.İ. jandarma tarafından gözaltına alındı. S.Y. ile birlikte olduğunu kabul eden, ancak ilişkilerinin 2 aydır başladığını söyleyen M.İ., çocuğun kendisinden olmadığı yönünde ifade verince savcılık tarafından serbest bırakıldı.
Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü ve köyde yaşayan 3 kişinin daha ifadesine başvurulduğu kaydedildi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol