'KIZINI SAT PARA MI ÖDE...“

Eşine gelen mesaja çıldırıp, akrabasına kurşun yağdırdı.

02 Haziran 2011 Perşembe 17:15
'KIZINI SAT PARA MI ÖDE...“

 ADANA'da sabah saatlerinde kırtasiye toptancısı 51 yaşındaki Aytekin Bakımlı, otomobilini tamir ettirdiği eşinin akrabası 48 yaşındaki Yaşar Şen'e tabancayla kurşun yağdırdı. Şen ağır yaralanırken, silah seslerine koşan çevredekiler, Bakımlı'yı yakalayıp polise teslim etti. Bakımlı, "Karımın cep telefonuna 'Kızını satıp paramı ödeyin' diye mesaj göndermiş, görünce çıldırdım" dedi. 

Aytekin Bakımlı, trafik kazasında hasar gören otomobilini tamir ettirmek için İstiklal Mahallesi'nde oto kaportacılığı yapan Yaşar Şen'e getirdi. Eşinin akrabası olan Yaşar Şen ile tamir için 2 bin 100 liraya anlaşan Bakımlı, iş bitince 1900 lira verdi. Parayı eksik aldığı için sinirlenen Yaşar Şen de Yaşar Bakımlı'nın eşi olan teyzesinin kızına cep telefonundan, 'Kocan paramı kesti, kızını satıp paramı ödeyin' yazılı mesaj gönderdi. 

Telefondaki mesajı görüp öfkeden çılgına dönen Aytekin Bakımlı, otomobiline atladığı gibi soluğu Yaşar Şen'in tamirhanesinde aldı. Bakımlı, otomobilinden inip, kapı önünde kendisini karşılayan Şen'e hiçbir şey söylemeden belinden tabancasını çıkarıp kurşun yağdırmaya başladı. Bakımlı, mermiler bitince, yaralı halde kaçmaya çalışan Şen'e başına kabza ile vurdu. Şen kanlar içinde yerde kaldı.

Silah seslerini duyup sokağa koşan çevredekiler, öfkesi dinmek bilmeyen Aytekin Bakımlı'yı güçlükle sakinleştirdi. Esnaf, koluna girerek olay yerinden uzaklaştırdıkları Aytekin Bakımlı'yı çağırdıkları polise teslim etti. 

Sol bacak, sol kalça ve baldırından 3 kurşunla, kol ve başından da tabancanın kabzasıyla ağır yaralanan Yaşar Şen, ambulansla Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyata alınan ve sağlık durumu ağır olan Şen'in tedavisi sürerken, gözaltına alınan Aytekin Bakımlı'nın, "Akraba diye iş yaptırdık. O ise 200 lira için çirkin mesajlar gönderdi. Mesajı görünce çılgına döndüm" dediği öğrenildi. 

Bu arada silahlı saldırı, sokaktaki güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol