KARISINA KURŞUN YAĞDIRDI...

"Bacağım kesildikten sonra beni aldatmaya başladı. İhanetin bedelini de ödedi"

06 Haziran 2011 Pazartesi 12:53
KARISINA KURŞUN YAĞDIRDI...

 BURSA'da, şeker hastalığı nedeniyle bir yıl önce sol bacağı kesilen 51 yaşındaki Fahri Yıldızhan, uzun süredir kendisinden ayrı yaşayan ve boşanma davası açan eşini, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bölge Müdürlüğü'nün girişinde bu sabah kurşun yağmuruna tuttu. Vücuduna isabet eden üç mermiyle ağır yaralanan 41 yaşındaki Kadriye Yıldızhan hastaneye kaldırılırken; gözaltına alınan Fahri Yıldızhan, "Bacağım kesildikten sonra beni aldatmaya başladı. Dönmesi için ne kadar yalvardıysam bana olumsuz yanıt verdi. İhanetin bedelini de ödedi" dedi.

Merkez Osmangazi İlçesi Yenibağlar Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası Fahri Yıldızhan’ın şeker hastalığının neden olduğu damar tıkanıklığı nedeniyle geçen yıl sol bacağı, diz kapağı üzerinden kesildi. Bir firmada işçiyken malulen emekli olan Fahri Yıldızhan'ın yemek fabrikasında işçi olarak çalışan eşi Kadriye Yıldızhan bir süre önce evi terk edip, boşanma davası açtı. Fahri Yıldızhan, iddiaya göre, boşanma davasından vazgeçmesi ve eve dönmesi için eşini ikna etmek istedi, ancak sonuç alamadı. Bu sabah eşinin çalıştığı yemek şirketinin servis yaptığı İnönü Caddesi'ndeki SGK Bölge Müdürlüğü'ne giden Fahri Yıldızhan, belinden çıkardığı tabancayla, işyeri girişinde gördüğü Kadriye Yıldızhan'ı kurşun yağmuruna tuttu.

Tabancadan çıkan 7 mermiden 3'ü vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden Kadriye Yıldızhan'a ilk müdahale kurumda çalışan sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Daha sonra çağrılan ambulans ile Muradiye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kadriye Yıldızhan ameliyata alınırken, özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen eşi ise polise teslim edildi.

Emniyet Müdürlüğü'ne getirilirken, kendisinin bacağının kesilmesinden sonra malulen emekli edildiğini belirten Fahri Yıldızhan, "Bacağım kesildikten sonra beni aldatmaya başladı. Ayrı yaşıyorduk. Bir süre önce de boşanma davası açtı. Dönmesi için ne kadar yalvardıysam bana olumsuz yanıt verdi. İhanetin bedelini de ödedi" dedi.

Sorgulaması devam eden Fahri Yıldızhan ifadesinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol