banner1700

JİGOLO TEKLİFLERİ ÇILDIRTTI...

Aracını satmak için internet sitesine ilan veren H.K.mail adresine gelen bir mesaj ile adeta şok oldu.

31 Temmuz 2012 Salı 10:18
JİGOLO TEKLİFLERİ ÇILDIRTTI...

 İlan verdikten sonra partner sitelerinde adına habersiz üyelik açıldığını iddia eden şikayetçi “Partner sitelerinden yağmur gibi mesajlar gelmeye başladı. Hatta ne vahimdir ki eşimden bana jigolo teklifi yolladılar. Konuyu bilmesem aile içi şiddet sebebi.” dedi.

İnternetin yaygınlaşması ile birçok partner sitesi internette yer aldı. E-postalarınıza gelen cezbedici sözlerle hazırlanmış güzel ve genç kadın resimleriyle süslenmiş mesajlara dikkat. Kadınlar tarafından günde birçok defa gönderilen mesajlar ile erkeklerin belli bir para karşılığında partner sitelerine üye olması sağlanıyor ve sonrasında ne mesaj geliyor ne de siteye ulaşılıyor. Asıl ilginç olay ise H.K.’nin başına geldi. Şikayetçi yaşadığı ilginç olayı anlatırken konu hakkında daha fazla yaygınlaşmadan yetkililerden acil denetim istedi. Çünkü bu sitelere açılan habersiz üyelikler nedeni ile eşi ile arası bozulan da var parasını kaptıran da.
Her şey bir ilanla başladı!
Kendisinden habersiz partner sitelerine adına üyelik açıldığını iddia eden H.K. e- postasına cezbedici sözlerle hazırlanmış güzel ve genç kadınların fotoğrafları ile süslenmiş birçok mesaj aldığını kaydetti. Bakın asıl şoku ise nasıl yaşadı:
“Ne olduğunu bilmediğim bir takım sitelere haberim olmadan kaydedilmişim. Bir araba satış sitesine arabamı satmak için ilan verdikten sonra bu e- mailler gelmeye başladı. Öyle çok geliyor ki silmeye yetişemiyorum. Partner sitelerinden yağmur gibi mesajlar gelmeye başladı. Hatta ne vahimdir ki eşimden bana jigolo teklifi yolluyorlar. Konuyu bilmesem resmen aile içi cinayet sebebi. Siteleri aradım konuyu konuştuk tamam gereğini yaparız dediler ancak sadece beni engellediler ama mesajlar gelmeye devam ediyor Kendilerine ulaşmamı engellediler. Bu konunun daha vahim sonuçlar doğurmaması için yetkililer bu konuya biran önce el atmalı.”
Evliliği bitecekti
Şikayetvar’a gelen başka bir şikayete göre ise H.S.’nin partner sitelerinden gelen e-postalar nedeni ile evliliği bitecekti. Şikayetçi yaşadığı mağduriyeti şu sözlerle dile getirdi:
“Bana üyelik için ya da arkadaşlık teklifleri de yollanmasın mail atılmasın. Partner sitesinden mailler alıyordum. Spam olduğunu değerlendirdiğim bu mailleri okumadan silip çöp kutumu da boşaltıyordum. Ancak benim e -mail adresim, isim ve doğum tarihimi kullanarak üye yapmışlar. Ardından bana 48 adet mesaj gelmiş. Sözde bu siteden bana ulaşmaya çalışan kadınlar varmış falan. Bunlardan benim haberim yokken eşim mailleri kontrol etmiş ve bu mesajları görmüş. Neyse ki benim adıma yazılmış herhangi bir mesaj yok. Gelen mesajlar yüzünden eşimle sürekli tartışıyorum. Az daha bu site yüzünden evliliğim sona erecekti.”

DHA

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol