'İÇERİDE ZAMAN BOL KURAN'I ORADA TAMAMLA'

BaşbakanTayyip Erdoğan, emniyete yönelik düzenlenen paralel operasyonda gözaltına alınan polislerden birinin annesi için başladığı hatmin yarıda kaldığını söylemesine, “Anneciğine haber gönderiyor. Bir tanesi diyor ki ‘5 cüzüm kalmıştı hatmi şerifinde. Beni sevenler onu da siz tamamlayın’ diyor. Ben sana söyleyeyim. İçerde zaman bol. Al Kuran-ı Kerim-i yanına orada 5 cüzünü de tamamla” yanıtını verdi.

26 Temmuz 2014 Cumartesi 11:01
'İÇERİDE ZAMAN BOL KURAN'I ORADA TAMAMLA'

 Başbakan Erdoğan, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren’in (YHT) açılışını Pendik’teki törenle gerçekleştirdi. Kocaeli’ndeki arıza nedeniyle tören alanına yaklaşık 45 dakika geç gelen Erdoğan’ın buradaki konuşmasında emniyetteki operasyon ön plana çıktı. Başbakan Erdoğan, gözaltına alınan ve Emniyet Amiri İsmail Arslan’ın “Vefat eden anneme okuduğum hatim yarım kaldı. Şehit kızların anneleri kalan son 5 cüzü okusun. Kızlarına ve rahmetli anneme armağan etsinler” sözleri üzerine şöyle konuştu:

 
İÇERİDE ZAMAN BOL
 
“Kardeşinizi Çankaya’ya gönderirseniz biliniz ki paralel yapıyla mücadelemiz durmayacaktır. Çünkü bunlar ulusal güvenliğimizi tehdit ettiler. Yandaş medyalarında acındırma, dramatik pozlar veriyorlar. Oralarda bu tür şeyler yapıyorlar. Sonra anneciğine haber gönderiyor. Bir tanesi diyor ki ‘5 cüzüm kalmıştı hatmi şerifinde. Beni sevenler onu da siz tamamlayın’ diyor. Ben sana söyleyeyim. İçerde zaman bol. Al Kuran-ı Kerim-i yanına orada 5 cüzünü de tamamla. Milleti ne zannediyorsun ya. Senaryocu bunlar hep. Senarist.
 
BAŞBAKAN DA HESAP VERECEK DİYORLAR
 
Allah ömür verdiği bu can bu tende durduğu müddetçe ülkeme milletime hizmet yoluna çalışmaktan bizi kimse alıkoyamayacak. Konuşuyorlar. Başbakan da hesap verecek diyorlar. Biz size verilecek hesaptan değil rabbime verilecek hesaptan korkarız. Ve biz hesaba çekilmeden kendini hesaba çekenlerdeniz. Biz böyle terbiye aldık. Böyle yetiştik bu yolda böyle yürüyoruz.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 26.07.2014 11:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol