DOKTORA SİLAH ÇEKEN KADIN...

Kadın hasta, önce mermiyi namluya sürdü sonra doktorun alnına dayadı...

26 Nisan 2012 Perşembe 11:41
DOKTORA SİLAH ÇEKEN KADIN...

 İstanbul’da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedavi için gelen Sevda Bağbur adlı kadın, doktorun alnına tabanca dayadı. Hastanenin ortopedi servisinde Dr. Güven Bulut, odasına çok sayıda hasta girince, hastaların dışarıda beklemesini istedi. Elinde tahlil sonuçlarıyla içeri giren 40 yaşındaki Sevda Bağbur ise “Fazla işim yok, sonuçlara bakmanızı istiyorum” dedi. Doktor Bulut ise “Çıkın sıranızı bekleyin” yanıtını verdi.

NAMLUYA MERMİ VERDİ
Bu sözler üzerine Bağbur, önce elindeki tahlil sonuçlarını doktora fırlattı. Ardından da elindeki poşetten bir tabanca çıkarıp, namlusuna mermi sürdü. Bununla da yetinmedi, tabancayı doktorun alnına dayadı. Özel güvenlik görevlilerinin etkisiz hale getirdiği Bağbur, çağrılan polis tarafından gözaltına alındı.
‘HEDEF TAHTASIYIZ’
Uzun süre olayın şokunu üzerinden atamayan Dr. Güven Bulut, “Maalesef hasta ve yakınlarının hedef tahtası durumundayız. Caydırıcılık yok, güvenliğimiz sağlanamıyor” dedi. Şikâyetçi olmadığı öğrenilen Bulut, 10 gün rapor aldı.
‘ATEŞ ETMEYECEKTİM’
Tabancasının kurusıkı olduğu belirlenen Bağbur’un ise “Tabancıyı ateşlemeyecektim ama doktor çok korktu” dediği öğrenildi. Silah uzmanları, kurusıkı tabancalarda bilyeli mermiler kullanıldığını, yakından ateş edilmesi halinde ciddi zararlar verebileceğini söyledi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol