banner1700

DANIŞMANLAR BİRBİRİNE GİRDİ

Cumhurbaşkanı Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in 'Gül'ün ikinci kez adaylığının bazı AK Partililer tarafından engellenmek istenmesi Cumhurbaşkanı'nı üzdü' açıklamalarına Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanı Yalçın Akdoğan'dan yanıt geldi.

02 Ağustos 2012 Perşembe 10:23
DANIŞMANLAR BİRBİRİNE GİRDİ

 Cumhurbaşkanı Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in açıklamalarına bir yorum da Başbakan Erdoğan'ın danışmanından geldi. CNN TÜRK'te yayınlanan Ankara Günlüğü programında Hande Fırat ve Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan Ak Parti Genel Başkan Danışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, "Ahmet Sever'in Cumhurbaşkanı ile ilişkisinin ne düzeyde olduğunu bilmiyorum ama bazı danışmanlar kraldan çok kralcı olabiliyor, durumdan vazife çıkarabiliyor" dedi.

'ULAKLAR ÜZERİNDEN MESAJ VERMEZLER'
Milliyet Gazetesi'nden Serpil Çevikcan'a da konuşan Akdoğan, her iki ismin de medya üzerinden mesaj vermek gibi bir yolu seçmesinin söz konusu olamayacağını da vurgularken, “Ne bunu yaparlar ne de ulaklar üzerinden toplumun algısı önünde böyle bir mesaj vermek isterler. Bu iki ismin de böyle birşeye ihtiyacı olmaz, olamaz. Onun için, bu konu üzerinden yapılan açıklamalar, tartışmalar sadece ortamı daha çok gerer' sözlerini kullandı.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol