'BU DAHA BAŞLANGIÇ...'

Ünlü televizyoncu... Can Tanrıyar... Şimdiler de "Reyting" operasyonunun kilit ismi durumunda. Evinde arama yapıldı, çarpıcı açıklamalar da ardı ardına geldi.

14 Aralık 2011 Çarşamba 21:51
'BU DAHA BAŞLANGIÇ...'

 "Reyting" operasyonu kapsamında evinde arama yapılan yapımcı Can Tanrıyar, AGB reyting izleme kuruluşunda bazı usulsüzlüklerin olduğunu yıllardır söylediğini belirterek, "Demek ki şu geçtiğimiz yıllarda kim neler kazanmış ama bence finale gelindi. Bence çok gözaltılar olacak" dedi.


AGB'de yaşanan usulsüzlükleri 3 yıldır dile getirdiğini söyleyen Tanrıyar, "Televizyonların reytinglerinde oynanıldığı yönünde iddialar var. Biz bu konuda özellikle TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ile ortak çalışmalar yaptık. Yapan yaptığı ile kaldı derken bugün işler değişti. Ben bu konuda yıllarını vermiş kişilerden biriyim. Şu an emniyete bildiğim bütün belge ve dökümanları teslim ediyorum" dedi.

Polislerin bu konuyla ilgili bilgisi olan herkesin evinde arama yaptığını söyleyen Tanrıyar, "Bence uzun haftalar boyunca konuşacağımız bir olay. Sonunda savcılık kararını vermiş, demek ki teknik takip yaptılar. Ne varsa nerede yanlışlık varsa nasıl oynanmışsa bunu hep emniyete anlatacağım. Bu yılda 3 milyar dolarlık bir reklam pastası. Demek ki şu geçtiğimiz yıllarda kim neler kazanmış neler olmuş ama bence finale gelindi. Bence çok gözaltılar olacak. Başlamış bile zaten. Bu işin altından çok insanlar çıkacak bunların hepsini emniyete anlatacağım" diye konuştu.

TRT

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol