BODRUM PLAJLARINDA SKANDAL!

63 yaşındaki Yulia Bozvana, başında bekleyen adamdan rahatsız olup, eşyalarını toplayarak plajı terk etmek zorunda kaldı.

27 Ekim 2017 Cuma 23:02
BODRUM PLAJLARINDA SKANDAL!

Bodrum'da tatilini geçiren sezonun son turistleri, dünyaca ünlü Gümbet halk plajında bazı kişilerce rahatsız edildi. Özellikle kadın turistler, bir an olsun rahat bırakılmadı. Plajda güneşlenen, evli ve üç çocuk, 4 torun sahibi Ukraynalı Y.B., önce ayağında terlik elinde bir çanta ile gelen sözde masör tarafından rahatsız edildi. Ukraynalı kadın turistin başına gelen masör, 10 dakika kadar kadının başında durup, sohbet etmeye çalıştı. Ardından kadının tepki göstermesiyle uzaklaştı. Bu kez plajda otelin önünde güneşlenen Alman ve Hollandalı turistlerin yanına giden bu kişi, ısrarla masaj yapmak istediğini söyledi. Kadınların rahatsız olduğu ortamda bir erkek turist 10 dakika masaj yaptırarak, 20 Euro ödeyerek sözde masörden kurtuldu. Turistlerin rahatsız edildiği o anları DHA görüntüledi.

"Özellikle yalnız kadınların başına gidiyorlar"

Ukraynalı Y.B. ise daha sora bu kez de 5-6 metre uzaktan kendisinin fotoğrafını çeken iki kişi tarafından rahatsız edildi. Ardından gençlerden biri kadın turistin başına gelip çökerek, bozuk İngilizcesi ile konuşmaya çalıştı. Ukraynalı Y.B.'nin Türkçe konuştuğunu gören genç, "Yardım edebilir miyim" diyerek ısrarını sürdürünce, Ukraynalı kadın sert tepki gösterdi. Ayağa kalkarak eşyalarını toplayıp plajdan ayrılmak zorunda kalan Y.B. "10 yıldır tatil için Bodrum'a geliyorum. Bodrumlu dostlarım, arkadaşlarım var. Ben güneşlenirken yanıma gelenlerden biri ısrarla masaj yapmak istedi. Masör olmadığını anlayabiliyorum zaten. Ardından bir genç güneşlenirken gelip, bozuk İngilizcesi ile 'Yardımcı olabilir miyim' demeye çalıştı. Ben de ona Türkçe 'burada rahat güneşlenmek istiyorum, güneşlenirken nasıl yardım etmeyi düşünüyorsunuz, yardım istemiyorum' dedim. Ama ısrarını sürdürdü. Bu kez Türkçe sohbet etmeye çalıştı. Ben de rahat bırakılmayacağımı anlayınca otele dönmek zorunda kaldım. Ancak bunlar tek tük olaylar. Özellikle yalnız kadınların başına gidiyorlar. Ama ben Bodrum'u çok seviyorum, gelecek yıl yine buradayım" dedi.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 28.10.2017 00:47
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol