banner1700

AJDA PEKKAN'A 'REZİLLİK' DAVASI

Tuğçe Çavuşoğlu, boşanmak üzere olduğu eşi Bülent Çavuşoğlu’yla aşk yaşadığı iddia edilen Ajda Pekkan’a 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

11 Temmuz 2013 Perşembe 10:37
AJDA PEKKAN'A 'REZİLLİK' DAVASI

 Tuğçe Çavuşoğlu (Eyilik), boşanmak üzere mahkemelik olduğu eşi Bülent Çavuşoğlu’yla aşk yaşadığı iddia edilen Ajda Pekkan’a 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Avukatları aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Çavuşoğlu, dedikodular yüzünden kendisiyle alay edildiğini, toplum içine çıkamaz hale geldiğini öne sürdü.

Hazırlanan dava dilekçesinde olay şöyle anlatıldı: “Bülent Çavuşoğlu’nun genel müdürlüğünü yaptığı KVK firması, bir dizi konser için Ajda Pekkan’la anlaşma yaptı. Pekkan ile Çavuşoğlu, bu konserler için bir araya geldi ve aralarındaki samimiyet ilerledi. Dostluk sınırı aşılınca, bu durum medyanın dikkatini çekti ve ikilinin ilişkisini içeren birçok haber yapıldı. Tuğçe Çavuşoğlu haberleri sorduğunda, Çavuşoğlu eşine Ajda Pekkan’la aralarında bir şey olmadığını söyledi.”

CEBİNE AŞK MESAJLARI GELDİ

Dilekçede, Çavuşoğlu ile Ajda Pekkan aşkının tesadüfen ortaya çıktığı öne sürüldü:

“Bülent Çavuşoğlu ile eşinin cep telefonları aynı modeldi. İki yıl önce Ramazan Bayramı’nın birinci günü Bodrum’da yazlıktayken Tuğçe Çavuşoğlu’nun cebine koyduğu telefona arka arkaya mesajlar geldi.

AJDA PEKKAN GÖNDERDİ

Mesajlar Ajda Pekkan’dan geliyordu ve çoğu aşk içerikliydi. Tuğçe Çavuşoğlu, aile büyüklerine de gelen mesajları okuttu.

O gece Bülent Çavuşoğlu eşiyle tartıştı, sabah da yazlığı terk edip İstanbul’a döndü. Tuğçe Çavuşoğlu da Göcek’ten döndükten sonra kocasına boşanma davası açtı.”

RUH SAĞLIĞI BOZULDU

Bu ilişki yüzünden Tuğçe Çavuşoğlu’nun büyük üzüntü yaşadığını iddia eden avukatları, dilekçede ayrıca şu satırlara yer verdi: “Müvekkilimizin ruh sağlığı bozulmuştur. Müvekkilimiz 37, kocası 44, Ajda Pekkan ise 67 yaşındadır.

ALAY EDİLDİ

Müvekkilimiz gittiği her yerde bazen acıyan, bazen alay eden kaçamak yüzler ve gözlerle karşılaşmaktadır. Girdiği ortamlarda bulunan kişiler, fısıltıyla konuşup gülüşmektedir. En ufak bir alışveriş yaparken dahi tezgâhtarlar kendisini tanıdıklarından hemen bu aldatılma olayını sormaktadırlar.

250 BİN LİRA İSTEDİ

Gittiği pek çok yerde çalınmakta olan müzikler yarıda kesilerek yerine davalının şarkıları çalınmaktadır.Yargılama sırasında miktarı artırılmak üzere şimdilik 250 bin lira manevi tazminatın yasal faiziyle birlikte davalıdan tahsilini talep ediyoruz.”

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 11.07.2013 10:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol