AİLESİNİN YANINA GELMİŞ...

Erzurum'un Pasinler ilçesinde, okul çıkışı bir kadın öğretmene saldırarak döven zanlı, robot resminden faydalanılarak İzmir'de yakalandı.

15 Nisan 2011 Cuma 16:31
AİLESİNİN YANINA GELMİŞ...

Zanlı, İzmir'e gelen Erzurum Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi.
6 Nisan 2011'de meydana gelen olayda Millî Egemenlik İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni Ayşe Karaca, okul çıkışı kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına uğramış ve başına taş vurularak darp edilmişti. Olayın ardından Pasinler Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, oradan da Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen ve ameliyata alınan Karaca, hayati tehlikeyi atlatmıştı.
Hastanede Ayşe Karaca'nın ifadesiyle saldırganın robot resmi çizildi. Erzurum polisi tarafından yapılan araştırma sonucu, resme benzeyen bir kişinin olaydan sonra yakınlarda görüldüğü belirlendi. Kimliği açıklanmayan zanlının, İzmir'de bulunan ailesinin yanına geldiği tespit edildi. Konuyu araştıran Erzurum Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İzmir polisiyle irtibata geçti. Ortaklaşa düzenlenen bir operasyonla zanlı yakalanarak gözaltına alındı. İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından Erzurum polisine teslim edildi. Zanlının, Erzurum'da mağdur Karaca'ya teşhis ettirileceği öğrenildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol