AHU TUĞBA'NIN KIZINI DÖVDÜLER

Sarıyer’de, sinema sanatçıçı Ahu Tuğba'nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj, iddialara göre erkek arkadaşı ve onun ailesi tarafından darp edildi.

27 Nisan 2011 Çarşamba 09:38
AHU TUĞBA'NIN KIZINI DÖVDÜLER

Hastaneye kaldırılan Ahu Anjelik Alojtonj’nin beyin tomografisi çekildi. Ahu Tuğba ve kızının, darp edenlerden şikayetçi olduğu belirtildi.
İddialara göre, Ahu Anjelik Alojtonj Bağlar Mahallesi’nde oturan erkek arkadaşının evine gitti. Erkek arkadaşı ile Ahu Anjelik Alojtonj (18), arasında henüz bilinmeyen sebeple tartışma çıktı. Ahu Anjelik Alojtonj, çıkan tartışma sonucu erkek arkadaşı ve ailesi tarafından darp edildi. Sol gözünün önünde morarma ve çizik olan Alojtonj, eve gelince annesine olayı anlattı.
Ahu Tuğba tarafından İstinye Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Alojtonj, burada yapılan ilk müdahalenin ardından beyin travması şüphesiyle Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Çekilen tomografi sonuçlarına göre Ahu Anjelik Alojtonj’da travma bulgusuna rastlanmadı. Ahu Tuğba ve kızı daha sonra hastaneden ayrıldı. Ahu Anjelik Alojtonj'un polis merkezine giderek ifade vereceği öğrenildi.
Sinema sanatçısı Ahu Tuğba, kızını darp ettiğini ileri sürdüğü şahıslardan şikayetçi olacaklarını belirtti. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol