banner1700

21 BİN LİRALIK ÇORAP SATIN ALDI...

Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı'nın çorap takıntısının olduğu ortaya çıktı.

17 Temmuz 2012 Salı 11:46
21 BİN LİRALIK ÇORAP SATIN ALDI...

 Acun Ilıcalı hakkında hiç yoksa iki günde bir ya magazinel ya da Acun'un kazandığı para ile ilgili bir haber yapılıyor ancak bu seferki gerçekten enteresan.

 
İddia edilene göre Acun Ilıcalı'nın sıkıntılı bir çorap takıntısı olduğu ortaya çıktı. Öyle ki geçtiğimiz gün Acun, tek seferde tam 21 bin liraya 700 yüzlerce çorap aldı. Haberi duyan yakınları olayı hiç garipsemediler ve "O çorabı bir kere giyer çöpe atar" dediler.
 
Gözlük, çanta, ayakkabı takıntısı olan ünlülerden sonra şimdi birde çorap takıntısı çıktı. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'yı geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çünkü Ilıcalı, o gün tam 700 çorap aldı. Tanesi 30 lira olan çoraplar için de yapımcı, kredi kartıyla tam 21 bin lira ödedi.
 
TAKINTISI ASKERLİKTEN GELİYOR
Ilıcalı'nın yakınları yapımcının bu takıntısının askerlik günlerinden kalma olduğunu söyledi. İddiaya göre askerlik yaparken birkaç gün üst üste aynı çorabı giymek zorunda kalan Acun Ilıcalı, "Çıkınca bir çorabı sadece bir gün giyeceğim" demiş. Önceki gün yaptığı alışverişe göre Acun Ilıcalı dediğini yaptı. Tezgahtarın bile şaşkınlığını gizleyemediği alışveriş için Ilıcalı'nın yakınları "Kimse garipsemesin. O çorabı bir kere giyer çöpe atar" dedi.

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol