Meğer Hem Gökçek Hem Topbaş...

Katıldığı bir radyo programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Kılıçdaroğlu sana PKK’ya, IŞİD’e ve FETÖ’ye yardım ve yataklık yaptın diyor, neden dava açmıyorsun?" dedi.

Meğer Hem Gökçek Hem Topbaş...

Katıldığı bir radyo programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Kılıçdaroğlu sana PKK’ya, IŞİD’e ve FETÖ’ye yardım ve yataklık yaptın diyor, neden dava açmıyorsun?" dedi.

08 Mart 2019 Cuma 14:04

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını cevaplandıran Altay, çok tartışılan “10, 11 ve 12 Mart tarihlerinde, tüm İstanbullular, İmamoğlu’nun kazandığını hissedecek” 
açıklamarını tekrarladı.

Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da dikkat çeken bir çağrıda bulundu.

"NEDEN DAVA AÇMIYORSUN"

Engin Altay, şunları söyledi:

“Herkes hatırlasın... 7 Haziran-1 Kasım 2015 arasında, Türkiye’de bomba patlatmayan terör örgütü kalmadı. PKK, IŞİD, DHKP-C ve hepsi. 1 Kasım’da bu kesildi. Kemal Kılıçdaroğlu, Tayyip Erdoğan’a dedi ki; ‘Ey Erdoğan, sen FETÖ’ye, PKK’ya, IŞİD’e, DHKP-C’ye yardım ve yataklık ediyorsun’ dedi. En az 100 kere söyledi. Ben şimdi buradan Cumhurbaşkanı'na soruyorum, 'sen, Man adası davası 
için Kılıçdaroğlu’na 1 milyonluk dava açıyorsun. Sana PKK’ya, IŞİD’e ve FETÖ’ye yardım ve yataklık yaptın diyor, neden dava açmıyorsun? Ne ceza, ne de tazminat davası neden açmıyorsun? Neden, suç duyurusunda bulunmuyorsun?' Çünkü AK Parti’nin içerisinde hala FETÖ’cü olanlar var. Bunları biliyoruz. 15 Temmuz’da AK Partililer güya ilişkisini FETÖ ile kestiler. 15 Temmuz’dan sonra Melih 
Gökçek, Kadir Topbaş neden koltuklarından kaldırıldı? Bunlar FETÖ ile ilişkilerini kesmedikleri için görevlerinden alındı. Bir de Fettah Tamince vakası var. Neden? Diyor ki: 'Pensilvanya’ya çok gittim. Kiminle gittin? Hatırlamıyorum' diyor. Bu adam da FETÖ ile görüştüğüne dair tüm işaretler var, ancak yine de devletin en büyük ihaleleri buna veriliyor.”

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 08.03.2019 16:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Brt 2019-03-08 22:00:44

Yaa bir kendinize bakın sonra çıkın istediğinizi konuşun vatan hainleri yalakalar.

Avatar
Turkiyeli 2019-03-08 22:46:59

Ulkemin insani eskisi gibi degil.sizin gercek yuzunu biliyor ve goruyor.her secim oncesi gibi heveslenin sonrasi husran olacaktir.

Avatar
Conan the haydaryan 2019-03-09 03:00:31

Dhkpc ve PKK derken??? La siz dhkpc ile PKK'nın buluştuğu aşk yaşadığı parti deelmisiniz?? Utanmadan sıkılmadan akpartiye iftira atıyorsunuz

Avatar
Metin güneş 2019-03-09 09:11:50

Gerçekten bu CHP ve zillet ittifakı na pes artık bölücülere icicesiniz birde çıkıp konusabiliyorsunuz