banner1668

ERDOĞAN: PUTİN'İN DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR...

Erdoğan, Ortadoğu’da ‘terörle mücadele’ için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in desteğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

ERDOĞAN: PUTİN'İN DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR...

Erdoğan, Ortadoğu’da ‘terörle mücadele’ için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in desteğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

24 Ekim 2016 Pazartesi 15:46
ERDOĞAN: PUTİN'İN DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Rus resmi kanalı Rossiya-1’de Mihail Gusman’ın sunduğu Formula Vlasti programına katıldı.

Ortadoğu’daki ‘terörle mücadele’ sürecine değinen Erdoğan, bu konuda Rusya ile işbirliği için gereken her adımı atmaya hazır olduklarını belirtti.

Erdoğan, 24 Kasım’da yaşanan ‘uçak krizi’ için ‘üzücü ve talihsiz’ yorumunu yaptı ve “Suriye topraklarındaki bu olayla bağlantısı olanlar yakalanarak mahkemeye verilmiş bulunuyor. Soruşturma devam ediyor. Şu anda Rus pilotun ölümüne neden olan kişi cezaevinde.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına devam etti, “Akkuyu konusunda çok zaman kaybettik. Akkuyu, Rusya ile yaptığımız hayati, çok ciddi ve önemli bir proje. Çünkü burada konu nükleer enerji ile ilgili. Hedef bu projeyi bir an önce bitirerek işletmeye açmak."

Turizm konusundaki endileşelerle ilgi konuşan Erdoğan, "Turizm bölgelerindeki güvenliğin sağlanması konusunda ise tüm önlemlerin alındığını sayın Putin’e söyledim.” dedi.
Siyamend Kaçmaz / Rusya

yuzdeyuzhaber

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Jamie Freeman 2018-02-04 11:43:41

Güvenilir bir kaynaktan kredi almak mı istiyorsunuz? Yardımınız burada, sadece% 2 oranında hızlı krediler veriyoruz, şu anda FREEMANLOANFINANCE@GMAIL.COM adresinden bize ulaşın ve kredilerinizi alın.

Avatar
BLISS FINANCE 2020-02-16 18:31:32

Dikkat: kredi başvurusu yapan,
Finansal yükünüzü çözmek veya yatırım yapmak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse! Kredi yardımı için bugün bize ulaşın. Not:% 3 faiz oranında kısa vadeli ve uzun vadeli kredi sunuyoruz. En az 5000,00 dolar ve en fazla 250 milyon dolar ödünç alabilirsiniz.

Lütfen blissloanfinancefirm@gmail.com veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşın: +919654763221 daha fazla bilgi.

Saygılarımla,
KUTSAL FİNANS