banner1668

Ünlü Astrologtan Çarpıcı İtiraf!

Astrolog Dinçer Güner, katıldığı bir televizyon programında, günlük burç yorumlarının yalan olduğunu ama ‘sistem bunu gerektirdiği için’ yazdığını itiraf etti.

Ünlü Astrologtan Çarpıcı İtiraf!

Astrolog Dinçer Güner, katıldığı bir televizyon programında, günlük burç yorumlarının yalan olduğunu ama ‘sistem bunu gerektirdiği için’ yazdığını itiraf etti.

30 Eylül 2020 Çarşamba 09:47
Ünlü Astrologtan Çarpıcı İtiraf!

Güner katıldığı bir televizyon programında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Güner, “Günlük burç yorumları doğru mu?” sorusuna verdiği “Günlük burç yorumları yalan. Evet, ben de yazıyorum çünkü sistem bunu istiyor.” cevabıyla okuyucularını şaşırttı.

‘TEMMUZ AYINDA PANDEMİ BİTER’ DEDİ, BİTMEDİ
Güner’in Mart ayından bu yana yaşadığımız koronavirüs süreciyle ilgili iddialı tahmininin tutmadığı dile getirildiğinde “Koronavirüs bitmedi tabii ki ama insanların algısında bitti. Düğünler, partiler, tatiller devam ediyor. Sonuçta pandemi bir astrolog olarak sürekli karşılaşacağımız bir gösterge değil” diyerek kaçamak bir cevap verdi.

Güner’e sorulan sorular ile verdiği cevaplar şöyle:

“DONALD TRUMP GİDECEK”
“Yakında Amerika’da seçim var. Trump gidecek mi, kalacak mı?”

“Trump gidecek. Amerika’nın artık tek güç olmadığı, dünyayı tek başına yönetmediği bir düzene gidiyoruz. Güç artık Batı’dan Doğu’ya kaymaya başlıyor. Amerika, 2021 yılında çok ciddi toprak kaybedecek”

ASTROLOGLAR ÇOK PARA KAZANIYOR MU?
“Astrologlar çok para kazanıyor mu?”

“Benim henüz evim yok. Diğerleri günde 10 kişiye danışmanlık veriyorlar. İnsanlara ‘Senin kısmetin kapalı ben açacağım’ diyerek 10.000 – 20.000 TL kitliyorlar. Onların tabii ki yatı katı olur. Ben helal para kazanıyorum.”

GÜNER’DEN SERT ÇIKIŞ: BİR ASTROLOG HER ZAMAN HADDİNİ BİLMELİ
Danışanlarına her bilgiyi söylemediğini itiraf eden Güner, hangi bilginin paylaşılıp hangi bilginin paylaşılmaması gerektiğine nasıl karar verdiğini sorulunca “Bir astrolog her zaman haddini bilmek zorunda, verdiği bilgiler faydalı olmak zorunda. Verdiğim bilgilerle seni yaralıyorsam iyi bir astrolog değilimdir. İnsanlar her şeyi soruyorlar ama her şeyin cevabını öğrenmek zorunda değiller.” dedi.

“BUNLARIN HEPSİ SAFSATA”
Güner, meslektaşı Can Aydoğmuş’un internet üzerinden şans getiren bileklik satışı yapması hakkında “Doğru ve etik olduğunu düşünmüyorum. Astrolojinin kısmet açmakla, şans getirmekle, çakra açmakla bir ilgisi yok. Bunların hepsi safsata.” yanıtını verdi.

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 30.09.2020 10:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol