banner1668

' İKTİDAR OLAN MİLLETİ SOYUYOR, BÜTÜN HIRSIZLAR AYNI DİNDEN''

Hükümetin özellikle de Başbakan'ın hedefi haline gelen İlahiyatçı İhsan Eliaçık hocayı fena kızdırdılar. İşte suçlamalara sosyal medyadan yanıt veren hocanın birbirinden çarpıcı twitleri...

' İKTİDAR OLAN MİLLETİ SOYUYOR, BÜTÜN HIRSIZLAR AYNI DİNDEN''

Hükümetin özellikle de Başbakan'ın hedefi haline gelen İlahiyatçı İhsan Eliaçık hocayı fena kızdırdılar. İşte suçlamalara sosyal medyadan yanıt veren hocanın birbirinden çarpıcı twitleri...

25 Haziran 2013 Salı 15:19
' İKTİDAR OLAN MİLLETİ SOYUYOR, BÜTÜN HIRSIZLAR AYNI DİNDEN''
Özellikle Gezi Parkı eylemlerine verdiği destek sonrasında AK Partililerin hedefi haline gelen son dönemin kült ismi İlahiyatçı İhsan Eliaçık, suçlama ve baskılara twitter hesabı üzerinden yanıt vermeyi sürdürüyor.

Eliaçık, her ne kadar iktidar va yandaşları tarafından istenmeyen adam ilan edilse de paylaşımları, fikir ve düşünceleri ile büyük ilgi görüyor. İşte eleştirilerine kızan Başbakan Erdoğan’ın ‘Sözde Müslüman’ sözleriyle tepki gösterdiği Eliaçık hocanın gerek hakkındaki ithamlara yanıtı gerekse AKP iktidarının neyi niçin yaptığına dair çarpıcı tespitlerini içeren twitleri… 


“ Ak Parti tabanı dediğin annemdir. Onları aşağılamak, annemi aşağılamak olur. Ama annemi sömürerek kaşanelerde yaşayanlara öfke doluyum,evet..”
“Anadolu insanının duygularını sömürerek servet yığanlar, o oylar size 'kavmin zenginlikten şımarmış ileri gelenleri' olun diye verilmedi.”
“ Kanal İstanbul civarından arsalar kapatan mahafazakâr kodaman medya patronu, dış mihraklar diyerek kendini unutturacağını mı sanıyorsun?”
“ Üçüncü köprü civarından araziler kapatan muhafazakâr kodaman,'başörtülüye saldırına bak' diyerek kendinin arazi olacağını mı sanıyorsun?”
“ Yetim malına dadanan mahafazakar hırsız kodamanlar,'1 numaralı düşmanımız Eliaçık taifesi' diye talimat vererek hiç bir halt yiyemezsiniz.”
“ Hırsızın Atatürkçüsü, laiki, solcusu muhafazakarı olmaz. İktidar olan milleti soyuyor, bütün hırsızlar aynı dindendir.”
“ Atatürkçü hırsıza 28 Şubat'da nasıl karşı çıktıysam,muhafazakar hırsıza da şimdi karşı çıkıyorum .Ben bunu hep yapıyorum, ama anlamazlar.”
“ Hırsıza,yolsuza 'darbecilerle aynı tarafta görünmeyelim' diye 'gık' etmeyenler ya işin içindedir ya da sırasını bekliyordur.” 
“Dindarın, Atatürkçünün, sosyalistin, ülkücünün, Alevinin, Kürdün vs. hepsinin 'simsarı' kötüdür. 'Samimi' olanlar eninde sonunda anlaşır.” 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 25.06.2013 15:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
hulusi kara 2013-06-25 16:17:04

sen hangi dindensin. lenin karl marks veya mao. hangisiyle sentezledin.

Avatar
hulusi kara 2013-06-25 16:18:40

sen bunların hangisindeysen ben senin dininden değilim.

Avatar
ergün tutuş @hulusi kara 2013-06-25 16:26:34

eğer bir insan şehadet getiriyorsa ona hangi dinden olduğunu sormak allaha ve peygamberine açık savaş ilan etmekdir.marka müslümanlarının haline acımamak elde değil.

Avatar
enver guzel 2013-06-25 16:31:23

sizlere selam olsun. yavas yavas bu dinin ozunu gecte olsa insanimiz anlayacak.calismalariniz mukemmel.

Avatar
MEHMET ŞAPÇI 2013-06-25 16:38:27

haksizliklar karşisinda susan dilsiz şeytandir.
dürüst insanlarin başka hiç bir özelliklerine bakilmaksizin birlik olma ve biz deme zamanidir.
hiçkimse bizden güçlü olamaz

Avatar
ali dal 2013-06-25 20:05:28

işte benim dinim bu olmalı. başbakan,bakan,medya patronu.... hepimiz öldüğünde geride beş kuruş bırakmayacağız..

Avatar
Halil Demir 2013-06-25 21:55:26

sarhoş müslüman olunur ama hırsız müslüman olunmaz

Avatar
F3734 2013-06-26 00:28:06

selam arkadaslar bende bir ihl mezunuyum ve erdogan ve hanimina inat selam size capulcular diyorum bende bir calpuyum ama diktaya zalime allah icin hayir