banner1668

GÖZDE KOVULDU.. GEREKÇE KIYAFET DEĞİLMİŞ!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in dekoltesine tepki gösterdiği sunucu Gözde Kansu'nun kaderi bugün belli oldu. Sunucunun işine son verildi.

GÖZDE KOVULDU.. GEREKÇE KIYAFET DEĞİLMİŞ!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in dekoltesine tepki gösterdiği sunucu Gözde Kansu'nun kaderi bugün belli oldu. Sunucunun işine son verildi.

08 Ekim 2013 Salı 16:37
GÖZDE KOVULDU.. GEREKÇE KIYAFET DEĞİLMİŞ!

 Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Beyaz TV'de katıldığı programda isim vermeden "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” diye konuşmuştu.  Bu sözlerin muhatabının cumartesi gecesi atv'de yayınlanan Veliaht yarışması sunucusu Gözde Kansu olduğu anlaşıldı. Kansu sessizliğe bürünürken yapım şirketi programa yeni bir sunucu aramaya başladı.

 
İŞİNE SON VERİLDİ
Dün yapımcı Caner Erdem 'Gözde ile yollar ayrıldı' iddiasına  " Şuan netlik kazanan bir durum yok. Gözde Hanım'ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucuyla devam edebiliriz." diye cevap vermişti.
 
Hüseyin Çelik'in büyük tepkisine neden olan sunucu Gözde Kansu'nun kaderi bugün kanal ile yapım şirketi arasında yapılan görüşmelerden sonra netlik kazandı. Sunucunun işine son verildi.
SEVİLAY YÜKSELİR DUYURDU 
Sabah yazarı Sevilay Yükselir, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Gözde Kansu’nun ATV’de yayınlanan Veliaht programının sunuculuğunu bıraktığını  duyurdu. ATV yöneticileriyle yaptığı görüşmede Kansu’nun işine son verildiğini öğrendiğini paylaşan Yükselir "Fakat sebep kıyafeti değil performansının kötülüğü!" notunu düştü.
 
İşte Sevilay Yükselir’in ilgili tweet’leri:
 
atv yönetimi ile konuştum.Evet #veliaht ın yapımcısı Gözde Kansu’nun işine son vermiş.Fakat sebep kıyafeti değil performansının kötülüğü!+++
 
Ayrıntıları yarın yazımda ama #veliaht ın yayınlandığı gece Gözde Kansu’yu kötü sunuşunu yerden yere vuran ahalinin şimdi sahipliği komedi!
 
İnanamıyorum!Hüseyin Çelik ettiği 2 lafla o gece Gözde Kansu’yu derhal değiştirin diye ciyak ciyak bağıran ahalinin eline müthiş koz verdi:)
 
Bu arada pardon ama Hüseyin Çelik iyi yapmış hoş etmiş filan da demiyorum.Onun pozisyonunda bi insanın bu değerlendirmeyi yapması yanlıştır

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 09.10.2013 11:16
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol