banner1668

Damat Albayrak Ve Manken İlişkisi Başlığı Olay Oldu!

Ekşi Sözlük’teki, “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığı 18 Haziran 2019 Salı günü sabahı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın talebi üzerine kaldırıldı.

Damat Albayrak Ve Manken İlişkisi Başlığı Olay Oldu!

Ekşi Sözlük’teki, “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığı 18 Haziran 2019 Salı günü sabahı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın talebi üzerine kaldırıldı.

22 Haziran 2019 Cumartesi 17:07

Şimdilerde bir televizyon kanalında sunuculuk yapan model Özge Ulusoy’un adı bir aşk dedikodusuna karışmış ve sosyal medya Ulusoy hakkında yapılan binlerce paylaşımla dolup taşmıştı.
Berat Albayrak’tan ‘Özge Ulusoy’ iddiasına fotoğraflı cevap

Gece boyunca ardı arkası gelmeyen paylaşımlar sonrasında herkesin gözü Özge Ulusoy’un üzerindeyken genç kadın öğlen saatlerinde sessizliğini bozdu ve instagram hesabından paylaştığı satırlarla bir dijital sözlükte yer alan ve sonrasında mahkeme kararı ile sildirilmiş bir girişin ardından gelişen olaylar hakkında yorumda bulundu. İşte Özge Ulusoy’un Türkiye gündemine oturan o iddialarla ilgili böyle yanıt verdi: Her zaman olduğu gibi bu sabah da şahane konuklarla Hayat Güzeldir dedik @hayatguzeldirtv @showtv yarın sabah da yepyeni konuklarla devam edeceğiz…Hayatta en güzel şey kendini bilen temiz bir vicdan…Her zaman olduğu gibi ailem sevdiklerim sevenlerim ve dostlarımla gerçekle alakası olmayan tüm haksızlıkların üstesinden geliyorum gelmeye de devam edeceğim…

Öte yandan Berat Albayrak da, 22 Haziran Cumartesi günü gece yarısı saat 01.29’da “Özge Ulusoy ilişkisi” iddiasına cevap gibi iki fotoğraf paylaştı.
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olan Havine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak eşi ve çocukları ile birlikte olduğu iki fotoğraf paylaştı. Damat Berat AlbayrakTwitter’dan paylaştığı fotoğrafların altına şöyle yazdı:

Berat Albayrak ilişkisi olduğu iddia edilen Özge Ulusoy’dan manidar paylaşım

“Aile; sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum…

Ailemizin sanat ruhlu ve naif üyesi Mahinurumuz ilkokuldan mezun oldu.
Doğduğu gün daha dün gibi… Yüzündeki masum tebessümü hiçbir kötülük silmesin. Vatanına milletine hizmetten hiçbir art niyet alıkoymasın seni ve senin gibi bütün masum çocuklarını bu milletin..”.


Ekşi Sözlük’te açılan “Berat Albayrak Özge Ulusoy ilişkisi iddiası” başlığına erişim engeli getirildi. Başlığa tıklayanlar “istanbul anadolu 1. sulh ceza hakimliği’nin berat albayrak’ın talebi üzerine verdiği 18.06.2019 tarih ve 2019/4832 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir” uyarısı ile karşılaşıyordu.
 

yuzdeyuzhaber

Son Güncelleme: 23.06.2019 10:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Oğuz Kağan 2019-07-19 20:40:15

B.Albayrak mı? En son inanacağım "adam"

Avatar
Helal olsun pasam yakisir sana 2019-06-24 21:18:07

Avatar
Bayram çalık 2019-07-07 22:37:51

Herkez istediyine inanıyor biz berat albayrak a inanıyor seviyoruz